SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Promocja świąteczna Simplusa

Od 15 listopada br. użytkownicy Simplusa mogą bezpłatnie dzwonić pod jeden wybrany numer w sieci Plus GSM.

Usługę Wolny numer może aktywować każdy użytkownik Simplusa korzystający z taryf Easy lub Team 7. Uruchomienie usługi następuje poprzez  wpisanie w telefonie Krótkiego Kodu: *104*11*48wybrany_numer_telefonu# i naciśnięcie przycisku inicjującego połączenie. Całkowity koszt korzystania z usługi Wolny numer wynosi 5 zł z VAT, które jest pobierane z konta użytkownika w momencie jej aktywacji.

Opłaty za połączenia wykonane w ramach usługi Wolny numer naliczane są zgodnie ze stawką podstawową 78 gr/min z VAT i w całości zwracane w formie zasilenia konta po przekroczeniu poziomu 2,50 zł z VAT. W przypadku gdy stan konta jest równy 1 zł z VAT lub niższy, zwrot środków będzie następować po każdym połączeniu.

Warunkiem uruchomienia usługi Wolny numer jest posiadanie powyżej 5 zł z VAT na koncie użytkownika oraz ważnego konta dla usług i połączeń wychodzących. W ciągu 24 godzin od inicjacji usługi użytkownik otrzymuje wiadomość SMS potwierdzającą jej uruchomienie.

Promocja Wolny numer nie dotyczy numerów w sieci Sami Swoi, numerów specjalnych, połączeń z siecią Internet +48 601 100 321 oraz połączeń z WAP +48 601 100 234 . Promocja dostępna będzie do 15 stycznia 2006 r - czytamy  w komunikacie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Promocja świąteczna Simplusa

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl