SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Wielkie majowe odkrycia cenowe" w nowej wielkoformatowej kampanii Auchan

Sieć sklepów Auchan prowadzi kampanię "Wielkie majowe odkrycia cenowe", która powstała z myślą o świadomych i korzystnych wyborach dla klienta. To kolejna inicjatywa firmy wpisująca się w politykę niskich cen realizowaną z myślą o ochronie siły nabywczej konsumentów. 

Article

Akcja trwająca do 27 maja br. obejmuje różnorodne działania sprzedażowe i aktywności dla konsumentów, wspierane kampanią reklamową „Dbamy o Twój portfel” oraz projekty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

- Kampania, która trwa w naszych sklepach przez cały maj to projekt wyjątkowy z kilku względów. Przede wszystkim, co dziś jest szczególnie ważne, koncentruje się ona na zapewnieniu najlepszych cenowo ofert. Natomiast o szczególnym charakterze tej inicjatywy decyduje duża różnorodność podejmowanych przez nas działań i ich dynamika - każdego dnia oferujemy nowe promocje i angażujemy naszych klientów. W ramach kampanii wprowadziliśmy też wiele elementów, które pomagają w dokonywaniu przez klientów coraz bardziej świadomych wyborów, także w kontekście odpowiedzialności społecznej – mówi Hanna Bernatowicz, dyrektor komunikacji Auchan Retail Polska.

W ramach akcji na klientów Auchan, przez cały miesiąc czekają wyjątkowe  oferty cenowe, codziennie na inny produkt. Obejmują one produkty spożywcze, kosmetyki, chemię gospodarczą, zabawki, artykuły sportowe, meble ogrodowe. Posiadacze karty Skarbonka robiąc zakupy w wybrane dni w maju w hipermarketach  i supermarketach Auchan otrzymają dodatkowo e-bon w wysokości 20 zł na kolejne zakupy. Osoby ze statusem Senior na karcie Skarbonka mogą liczyć na zniżkę 50 proc. na dwa produkty.

Akcji towarzyszą także ogólnopolskie i lokalne projekty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, takie jak. sprzedaż maskotki Bobra Julka na rzecz Federacji Polskich Banków Żywności, czy akcja Gospodarki Obiegu Zamkniętego – zbiórka małego AGD w zamian za nasiona. Działania wsparte są kampanią w telewizji i radiu – spoty pod hasłem „Dbamy o Twój portfel” emitowane są też internecie.

Dołącz do dyskusji: "Wielkie majowe odkrycia cenowe" w nowej wielkoformatowej kampanii Auchan

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl