SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Blix z nowymi reklamami „Promocje sprawdza się w Blix”

Aplikacja z gazetkami sklepowymi Blix wystartowała z nową kampanią wizerunkową  na YouTube, wspartą w social mediach. Jej hasło to „Promocje sprawdza się w BLIX”.

W ramach kampanii emitowana będzie specjalna seria spotów, przygotowanych w ramach platformy komunikacyjnej pt. „Promocje sprawdza się w Blix”. Jej najważniejszym celem jest budowanie świadomości marki. W sumie w całym procesie wzięło udział blisko 100 osób.

12 czerwca 2024 roku aplikacja Blix wystartowała z długoterminową kampanią wizerunkową pt.  Będzie ją prowadzić w sposób ciągły. Głównym medium będzie YouTube, ale działania będą również silnie wspierane w środowisku Meta (Facebook i Instagram), na TikToku oraz w innych mediach internetowych.

W ramach kampanii prowadzonej na YouTube Grupa BLIX przygotowuje serię spotów 15-sekundowych i 6-sekundowych. W pozostałych kanałach będzie działać za pomocą wideo i kreacji statycznych, budując claim „Promocje sprawdza się w BLIX”.

– Przebadaliśmy koncept kreatywny z konsumentami i zanotowaliśmy bardzo satysfakcjonujące wyniki pod względem zapamiętywalności marki i intencji korzystania z aplikacji. Nie chcieliśmy jednak kolejny raz mówić o sobie w sposób czysto funkcjonalny. Chodzi nam o przykucie uwagi widza w pierwszych sekundach spotu, gdyż wszelkie badania wskazują to jako kluczowy element kampanii na YouTube – tłumaczy Dominik Dudzik, marketing lead Grupy Blix.

Dołącz do dyskusji: Blix z nowymi reklamami „Promocje sprawdza się w Blix”

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tomaek
Blix wymiata. Tylko tam sprawdzam ceny.
2 1
odpowiedź
User
Katarzyna
Super reklama, bardzo estetyczna, a głos lektorki przyciąga uwagę :)
1 1
odpowiedź
User
Heniek
reklama jest głupia,

zaczyna się absurdalnie - ok, ale połączenie mycia się masłem z tekstem ze promocje przegląda się w Bloxie - jaki to ma sens, do Monty Pythona daleko Wam
1 1
odpowiedź