SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Provident Polska: Mikołaj Wójcik dyrektorem ds. relacji zewnętrznych, Karolina Łuczak rzeczniczką prasową

Mikołaj Wójcik został dyrektorem departamentu relacji zewnętrznych w firmie pożyczkowej Provident Polska. Karolina Łuczak, obecnie kierująca biurem prasowym i komunikacją wewnętrzną, objęła dodatkowo stanowisko rzecznika prasowego firmy.

Mikołaj Wójcik i Karolina Łuczak Article

Mikołaj Wójcik na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za komunikację korporacyjną, w tym za obszar public affairs, public relations oraz CSR. Zastąpił Romana Jamiołkowskiego. Będzie bezpośrednio raportował do Patrycji Rogowskiej-Tomaszyckiej, członka zarządu ds. corporate affairs.

Poprzednio przez sześć miesięcy Wójcik pracował w Legii Warszawa. Początkowo był szefem mediów własnych klubu, a w październiku objął nowo utworzoną funkcję dyrektora komunikacji zewnętrznej. Zarządzał biurem prasowym i mediami klubowymi Legii, odpowiadał za produkcję i dystrybucję treści - zarówno w kanałach własnych (strona internetowa, aplikacja mobilna i profile w social media), jak i zewnętrznych.

Przedtem Wójcik przez 6,5 roku pracował w „Fakcie” (Ringier Axel Springer Polska) jako szef działu Polityka. Z początkiem września to stanowisko przejął Tomasz Kozłowski, jednocześnie szefem działu wydarzeń i zespołu reporterów został Dariusz Burliński. Wcześniej Wójcik był zastępcą szefa działu krajowego w „Dzienniku Gazecie Prawnej” i dziennikarzem działu politycznego w „Dzienniku”. W latach 1999-2006 pracował w „Naszym Dzienniku”.

Karolina Łuczak rzeczniczką prasową Provident Polska

Jednocześnie rzecznikiem prasowym Provident Polska została Karolina Łuczak, która będzie pełnić dotychczasową funkcję kierownika biura prasowego i komunikacji wewnętrznej. Karolina związana jest z Providentem od 7 lat, początkowo odpowiadała za obszar PR, by 2,5 roku temu objąć również komunikację wewnętrzną.

Poprzednio rzecznikiem prasowym w Provident Polska przez siedem lat był Roman Jamiołkowski. Wcześniej Jamiołkowski był rzecznikiem prasowym Fortum Power and Heat Polska i grupy BRE oraz pracował w British American Tobacco w Polsce i w Belgii (zajmował się tam odpowiedzialnością społeczną, komunikacją i kwestiami regulacyjnymi) oraz Business Centre Club we Wrocławiu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Provident Polska: Mikołaj Wójcik dyrektorem ds. relacji zewnętrznych, Karolina Łuczak rzeczniczką prasową

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
...
Upadek...
13 0
odpowiedź
User
Troczek
Jak się nazywają ludzie dorabiający się na cudzej biedzie?
9 1
odpowiedź
User
Ola
A co z Jamiołkowskim?
0 0
odpowiedź
User
Xks
Jak się nazywają ludzie dorabiający się na cudzej biedzie?


Jak się nazywają ludzie, którzy biorą kredyty i nie są ich w stanie odpowiedzialnie spłacać?
11 3
odpowiedź
User
bleble
Jak się nazywają ludzie dorabiający się na cudzej biedzie?


Jak się nazywają ludzie, którzy biorą kredyty i nie są ich w stanie odpowiedzialnie spłacać?

ta niby firma nie udziela kredytów tylko mota tak umowy żeby potem wyżymać ludzi z kasy i licytować majątki naiwnych. są równie wartym szacunku zawodem jak lichwiarze w XIX wieku
9 1
odpowiedź