SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Prudential wybiera Publicis zamiast BBDO Warszawa do obsługi reklamowej

Firma ubezpieczeniowa Prudential rozstrzygnęła rozpisany jesienią ubiegłego roku przetarg na obsługę kreatywną. Z grona sześciu zaproszonych do przetargu agencji wybrano Publicis. Tym samym ubezpieczyciel kończy współpracę z agencją BBDO Warszawa.

Article

Prudential podał wyniki rozpisanego jesienią przetargu reklamowego. Z grona sześciu zaproszonych agencji - dotychczas obsługującej BBDO Warszawa - oraz Publicis, Brasil, Change, Grandes Kochonos i GPD, wybrano agencję Publicis.

Jak podkreśla Łukasz Penszko, menedżer ds. komunikacji marketingowej w Prudential, przetarg podyktowany był wyłącznie wymogami korporacyjnymi. Marketer informuje ponadto, że zgodnie z zaleceniami SAR, agencjom zaangażowanym w przetarg zostanie wypłacone wynagrodzenie.

Obsługą kreatywną firmy Prudential w agencji Publicis będzie się zajmował zespół pod kierownictwem Dagmary Witek-Kuśmider oraz Sławka Figury. W chwili obecnej obydwie strony formalizują warunki i zasady współpracy, która ma mieć charakter długoterminowy.

Prudential kontynuuje kampanię promującą oszczędzanie na emeryturę, ale nie wyklucza promocji kolejnych swoich produktów ubezpieczeniowych w ramach platformy „młodzi bogowie”.

Planowaniem i zakupem mediów na potrzeby reklamowe kampanii Prudentiala zajmuje się dom mediowy SMG Starcom.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Prudential wybiera Publicis zamiast BBDO Warszawa do obsługi reklamowej

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
oj
bedzie ciezko
9 8
odpowiedź
User
wincey & wincey
eh. publicis...
8 8
odpowiedź
User
Michał Siejak
"...agencjom zaangażowanym w przetarg zostanie wypłacone wynagrodzenie..." - szacunek dla Prudentiala - tak powinna wyglądac normalna praktyka na rynku.
8 8
odpowiedź