SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Prymat z promocją musztard „Ty zdecyduj, co wybierasz!”

Ruszyła akcja „Ty zdecyduj, co wybierasz!”, promująca musztardy Prymat. Za organizację i obsługę promocji odpowiada wrocławska agencja Amooco.

Article

Marka Prymat rozpoczyna promocję, w której konsument sam decyduje, co wybiera: udział w loterii lub zwrot kasy za zakup musztardy. Jeden paragon jest podstawą do wzięcia udziału tylko w jednej, wybranej przez samego uczestnika akcji promocyjnej.

Zasady promocji Prymat

Aby wziąć udział w loterii i wygrać nagrodę pieniężną w wysokości 10 000 zł, 500 zł lub 100 zł, należy zakupić dowolną musztardę marki Prymat, zachować paragon i wysłać zgłoszenie, korzystając z formularza na stronie promocja.prymat.pl. Uczestnik może zwiększyć swoje szanse na wygraną, wysyłając więcej zgłoszeń (podstawą każdego z nich musi być osobny paragon dokumentujący zakup produktu promocyjnego). Łączna pula nagród w loterii wynosi ponad 200 000 zł.

Konsument, który nie chce próbować swojego szczęścia w loterii i decyduje się na pewny zwrot pieniędzy, musi dokonać zakupu dowolnej musztardy marki Prymat i zarejestrować paragon poprzez formularz na stronie Promocja.prymat.pl.

Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia na rachunek bankowy uczestnika zostanie zwrócona kwota równa wartości zakupionej musztardy Prymat (nie więcej jednak niż 3 zł). Dzienna pula zwrotów kosztów w akcji cash back wynosi 100 sztuk (w całej akcji przewidziano łącznie 18 300 zwrotów).

Promocja trwa w dniach od 1 czerwca do 30 listopada 2021 r.

Agencja Amooco jest odpowiedzialna za projekt i wdrożenie strony akcji promocyjnej, przygotowanie spotu radiowego oraz organizację i obsługę promocji.

Dołącz do dyskusji: Prymat z promocją musztard „Ty zdecyduj, co wybierasz!”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl