SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Przelewy on-line między MultiBankiem i mBankiem

Od 28 listopada przelewy krajowe w PLN z rachunków rozliczeniowych i rachunków kart kredytowych, wysyłane z MultiBanku do mBanku i odwrotnie, są realizowane on-line.

Przelewy on-line między MultiBankiem i mBankiem

Dla klientów oznacza to, że dyspozycje przelewów między oboma bankami nie będą uzależnione od godziny realizacji ostatniej sesji wychodzącej czy też np. rozpoczęcia weekendu, podczas którego nie są wykonywane zlecenia (obsługiwane przez system Elixir). Od niedzieli dyspozycje między MultiBankiem i mBankiem są realizowane 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, niezależnie od tego czy zostaną złożone w dni robocze, w weekend czy święta.

"Przelewy on-line umożliwiają transfer środków pomiędzy bankami w czasie liczonym w ułamkach sekundy. W praktyce oznacza to, że pieniądze natychmiast po złożeniu przez klienta dyspozycji znajdują się na koncie adresata przelewu" - stwierdziła Agnieszka Walczak-Karbowska, odpowiedzialna za wdrożenie nowej funkcjonalności w MultiBanku i mBanku.

Modyfikacji ulegnie także realizacja przelewów między MultiBankiem/mBankiem a BRE Bankiem. Dyspozycje z lub do BRE Banku realizowane będą w czasie rzeczywistym w dni robocze, w godzinach 7.00-19.00. Przelewy zlecone w dni wolne oraz po godzinie 19.00 dojdą natomiast do odbiorcy następnego dnia roboczego rano.

Realizacja przelewów on-line nie jest związana z dodatkowymi opłatami. Dotyczy ona zleceń złożonych zarówno w internetowych systemach transakcyjnych banków, jak i za pośrednictwem multilinii/mLinii oraz w placówkach MultiBanku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Przelewy on-line między MultiBankiem i mBankiem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl