SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Przemysław Aleksiejuk video managerem w Havas Media Group

Do Havas Media Group dołączył Przemysław Aleksiejuk, który objął stanowisko video managera w zespole Sergiusza Gellera, head of video.

Przemysław Aleksiejuk, fot. materiały prasoweArticle

Z początkiem sierpnia do agencji mediowej Havas Media Group dołączył Przemysław Aleksiejuk i objął stanowisko video managera w zespole video, zastępując tym samym Piotra Cudnego.

Piotr Cudny dołączył bowiem do zespołu Sigma Bis, wspólnej agencji mediowej PKN Orlen i PZU obejmując stanowisko tv buying directora.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Przemysław Aleksiejuk to menadżer ds. komunikacji w mediach odpowiedzialny za projektowanie i realizację strategii komunikacji w mediach cyfrowych i tradycyjnych. Od 2013 r. zdobywał doświadczenie w Zenith Media Poland, awansując finalnie w ciągu ostatnich 8 lat na Communications Managera. Pracował m.in. dla Kompanii Piwowarskiej, L’Oreal, Intersnack, Queisser Pharma czy Bonduelle.

W Havas Media Group będzie zarządzał jednym z zespołów w dziale Video oraz odpowiadał za implementację najlepszych praktyk w zakresie strategii, planowania oraz zakupu kampanii w obszarze telewizji oraz video online dla klientów agencji.

Przemysław Aleksiejuk będzie raportował bezpośrednio do szefa działu – Sergiusza Gellera, head of video w Havas Media Group.

Dołącz do dyskusji: Przemysław Aleksiejuk video managerem w Havas Media Group

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl