SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Przemysław Jurgiel-Żyła wiceprezesem Grupy Datarino

Do zarządu Grupy Datarino wszedł Przemysław Jurgiel-Żyła, który objął stanowisko wiceprezesa firmy. Poprzednio związany był z Grupą Netsprint.

Przemysław Jurgiel-Żyła Article

Rozszerzenie składu zarządu ma związek z planami ekspansji zagranicznej Grupy Datarino. Przemysław Jurgiel-Żyła jako jej wiceprezes będzie odpowiadał za wsparcie sprzedaży i marketingu, skalowanie produktów, budowanie zasięgu oraz relacje z kluczowymi partnerami całej grupy. Szczególnie będzie rozwijać platformę marketingową Cluify, która pozwala reklamodawcom pozyskiwać klientów na podstawie odwiedzanych przez nich miejsc w świecie rzeczywistym.

Przemysław Jurgiel-Żyła pracował wcześniej w Grupie Netsprint, gdzie jako dyrektor sieci wydawców i adservera odpowiedzialny był za rozwój biznesu w zakresie współpracy z wydawcami (sieci display i sieci content marketingowej), pozyskiwanie dostawców i rozwój hurtowni danych opartej o pliki cookies. Rozwijał także technologię DMP (platforma do zarządzania danymi z różnych źródeł) i big data. W przeszłości pełnił funkcję przewodniczącego komisji rewizyjnej w Krajowej Izbie Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji (obecnie jest jej członkiem).

Prezesem zarządu Grupy Dararino jest Edward Mężyk.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Przemysław Jurgiel-Żyła wiceprezesem Grupy Datarino

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl