SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Przemysław Kuraczyk dołączył do IQS, awansował Michał Kulawiak

Skład dyrektorski firmy badawczej IQS zasilił Przemysław Kuraczyk na stanowisku business unit directora i obejmując kierowanie jednym z zespołów badawczych. Na business unit directora awansował Michał Kulawiak, który obecnie odpowiada za pracę i wyniki największego zespołu badawczego w instytucie.

Przemysław Kuraczyk Przemysław Kuraczyk

Przemysław Kuraczyk odpowiada za wszystkie procesy biznesowe, pozyskiwanie nowych klientów, a także client service w ramach jednego z trzech, ilościowo-jakościowych, zespołów badawczych w IQS.

Kuraczyk ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży. Zajmuje się łączeniem insightów klientów i optymalizacją doświadczeń w ramach oferty, obsługi, sprzedaży i komunikacji. Przez lata związany był z obszarem CX. Jest orędownikiem UX, nowych technologii oraz wdrażania rozwiązań digitalowych w codziennych doświadczeniach klientów. Pracował po stronie takich międzynarodowych korporacji jak: Orange, Vienna Life - Vienna Insurance Group, Play czy UPC - Liberty Global. Przez ostatnie dwa lata koncentrował się na badaniach i projektowaniu rozwiązań dla klientów. Wcześniej pełnił funkcję head of CX w Kantar Polska.

Michał Kulawiak z IQS jest związany od niemal 10 lat. Od przeszło roku, pracując na stanowisku business unit manager, kierował pracami ilościowo-jakościowego zespołu badawczego. Obecnie, już jako business unit director, odpowiada za rozwój biznesu, nadzór merytoryczny nad wszystkimi projektami badawczymi oraz client service.

Z branżą badawczą związany jest od 2002 roku. Posiada doświadczenie w zarządzaniu ogólnopolskimi i międzynarodowymi projektami badawczymi. Specjalizuje się w projektach badawczych wykorzystujących zaawansowane metody analityczne (BPTO, conjoint, badania segmentacyjne).

Dołącz do dyskusji: Przemysław Kuraczyk dołączył do IQS, awansował Michał Kulawiak

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl