SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Przemysław Saleta: zrobiłbym to jeszcze raz

Gdybym miał jeszcze raz to przejść, to też podjąłbym decyzję ooddaniu dziecku nerki - mówi RMF FM w pierwszym wywiadzie powyjściu ze szpitala Przemysław Saleta. Saleta ma za sobą ciężkiekomplikacje po operacji. Dziś wyszedł ze szpitala.

Przemysław Saleta: zrobiłbym to jeszcze raz

Konrad Piasecki: To pytanie zabrzmi być może banalnie,bo odpowiedź na nie jest oczywista. Rozumiem, że nie żałuje panswojej decyzji sprzed kilku tygodni?

Przemysław Saleta: Jeśli popatrzę na to, czymzapłaciłem, czyli dwa tygodnie wyjęte z życiorysu, kolejny miesiącdochodzenia do siebie, 15 kilo wagi a moje dziecko będzie miałonormalne życie przez dwadzieścia kilka lat to właściwie nie mażadnego porównania. Gdybym miał jeszcze raz to przechodzić ijeszcze raz to zrobić to zrobiłbym to.

Konrad Piasecki: Jak się pan po tym wszystkimczuje?

Przemysław Saleta: Czuję się dobrze, normalne gojeniepooperacyjne. Tyle, że czuję się słaby fizycznie.

Konrad Piasecki: Kiedy pana słucham, to nie słyszę tegodawnego silnego mężczyzny, Przemysława Salety, tylko człowiekachorego.

Przemysław Saleta: Nie czuje się chory, czuję się osłabiony.

Konrad Piasecki: Wróci pan do sportu?

Przemysław Saleta: Wrócę do sportu w formie rekreacyjnej. Zdrugiej strony swoje ciało traktuje jako projekt i na swoje 40urodziny, 7 marca planuję być w formie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Przemysław Saleta: zrobiłbym to jeszcze raz

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl