SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Przemysław Woźniak wiceprezesem ds. operacyjnych w drogeriach Natura

Z początkiem marca br. do zespołu drogerii Natura dołączył Przemysław Woźniak, obejmując stanowisko wiceprezesa ds. operacyjnych. Odpowiada m.in. za realizację strategii biznesowej, wzrost efektywności operacyjnej spółki oraz zarządzanie siecią sprzedaży i jej rozwój.

Przemysław WoźniakArticle

Przemysław Woźniak posiada 12-letnie doświadczenie w doradztwie strategicznym i restrukturyzacyjnym. Jest ekspertem w realizacji transformacji biznesowych, w podnoszeniu efektywności operacyjnej firm oraz w planowaniu i wdrażaniu integracji przedsiębiorstw po fuzjach i przejęciach.

Jako członek zarządu drogerii Natura Przemysław Woźniak będzie pracował nad umacnianiem pozycji rynkowej drogerii Natura, realizacją strategii biznesowej, zwiększaniem efektywności operacyjnej spółki oraz nad zarządzaniem i rozwojem sieci sprzedaży.

Przemysław Woźniak od 2010 roku współpracował z firmą Alvarez & Marsal, zajmującą się zarządzaniem tymczasowym, doradztwem strategicznym i restrukturyzacyjnym, podnoszeniem efektywności przedsiębiorstw oraz doradztwem transakcyjnym, realizując projekty dla dużych korporacji oraz funduszy private equity. W latach 2014-2016 pracował na zasadach interim management jako dyrektor operacyjny i członek zarządu w firmie motoryzacyjnej Wix-Filtron. W latach 2006-2010 związany był z firmą doradczą Kolaja & Partners.

Jest absolwentem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, a także studiów podyplomowych z zakresu analizy ekonomicznej i controllingu na tej uczelni.

W drugiej połowie lutego nowym dyrektorem handlowym drogerii Natura została Magdalena Bigaj.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Przemysław Woźniak wiceprezesem ds. operacyjnych w drogeriach Natura

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl