SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Przemysław Ziurkowski dyrektorem zarządzającym Multi Channel Network

Przemysław Ziurkowski objął nowo utworzone stanowisko dyrektora zarządzającego w firmie Multi Channel Network.

Przemysław ZiurkowskiArticle

Ziurkowski odpowiada za rozwój firmy oraz tworzenie i realizowanie strategii sprzedaży. Wraz z objęciem nowego stanowiska nadzoruje także dział sprzedaży, prowadzi negocjacje warunków handlowych oraz buduje długotrwałe relacje z klientami i domami mediowymi.

Ostatnio w ZPR Media

Przemysław Ziurkowski przez 11 lat był związany z Grupą ZPR Media, gdzie pełnił funkcję dyrektora handlowego w spółce Time. Odpowiadał za sprzedaż reklam w stacjach radiowych i serwisach internetowych. Kierował działem sprzedaży agencyjnej i bezpośredniej oraz nadzorował sprzedaż lokalną w stacjach radiowych: Eska, Eska Rock, Vox Fm, WaWa i Plus. Jednocześnie pracował na stanowisku dyrektora ds. sprzedaży korporacyjnej Grupy, odpowiadając za współpracę z domami mediowymi oraz największymi reklamodawcami w zakresie sprzedaży radia, prasy i internetu.

Do holdingu ZPR, Ziurkowski przeszedł z Grupy Radiowej Agory, gdzie przez 8 lat był dyrektorem ds. klientów strategicznych.

Wcześniej pracował w domu mediowym Starcom oraz brokerze mediowym CR Media.   

Multi Channel Network to sieć reklamowa specjalizująca się w obszarach video, display, mobile i sektorze performance marketingu.

Dołącz do dyskusji: Przemysław Ziurkowski dyrektorem zarządzającym Multi Channel Network

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tencza
Gratulacje i powodzenia!
odpowiedź
User
Królestwo
Prezes, dyrektor plus dwóch pracowników.
odpowiedź
User
Gosia
Powodzenia!
odpowiedź