SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Przemysław Ziurkowski pełnomocnikiem zarządu Eurozet

Przemysław Ziurkowski objął stanowisko pełnomocnika zarządu ds. sprzedaży internetowej w Grupie Eurozet. To nowo utworzone stanowisko. Ostatnio pracował w  Multi Channel Network.

Przemysław Ziurkowski, fot. informacja prasoweArticle

Do nowych obowiązków Przemysława Ziurkowskiego należy m.in.: nadzór nad zespołem sprzedaży internetowej, prowadzenie negocjacji warunków handlowych oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami i domami mediowymi. Nowy pełnomocnik zarządu Eurozet pracował ostatnio jako dyrektor zarządzający w sieci reklamy internetowej Multi Channel Network (od stycznia 2021r.).

W latach 2010-2020 był związany z Grupą ZPR Media, gdzie pełnił funkcję dyrektora handlowego w spółce TIME S.A. Odpowiadał za sprzedaż reklam w stacjach radiowych i serwisach internetowych. Kierował działem sprzedaży agencyjnej i bezpośredniej oraz nadzorował sprzedaż lokalną w stacjach radiowych: Eska, Eska Rock, Vox Fm, WaWa i Plus. Jednocześnie pracował na stanowisku dyrektora ds. sprzedaży korporacyjnej Grupy, odpowiadając za współpracę z domami mediowymi oraz największymi reklamodawcami w zakresie sprzedaży radia, prasy i internetu.

Do holdingu ZPR przeszedł z Grupy Radiowej Agory, w której przez 8 lat pełnił funkcję dyrektora ds. klientów strategicznych. Z Agory odszedł w 2009 roku. Wcześniej był też związany z domem mediowym Starcom oraz brokerem mediowym CR Media.

W ub.r. Eurozet zanotował spadek skonsolidowanych wpływów o 18 proc. do 176,15 mln zł, a dzięki ograniczeniu kosztów o 23 proc. jego zysk netto wzrósł z 27,72 do 29,5 mln zł. Nadawca zapowiada, że dalej będzie funkcjonować w „podwyższonej dyscyplinie kosztowej”.

 

Dołącz do dyskusji: Przemysław Ziurkowski pełnomocnikiem zarządu Eurozet

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Andrzej
Ewa to będzie największe rozczarowanie roku !
odpowiedź
User
słuchacz
Ale czym oni chcą handlować. Nawet podcastów nie ma. Wiadomości wycinają ręcznie
odpowiedź