SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Przez Atlantyk” wiosną w TVN. „Istotą wyprawy stworzenie drużyny i współpraca”

Wiosną 2022 roku TVN pokaże pierwszą edycję przygodowego programu „Przez Atlantyk”. Uczestnikami będą: Renata Kaczoruk, Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Antoni Królikowski, Piotr Liroy-Marzec i Zygmunt Miłoszewski, a w roli kapitana wystąpi Roman Paszke. - „Przez Atlantyk” jest programem zbudowanym na pomyśle, który w przeciwieństwie do innych reality show tego typu nie zakłada rywalizacji między uczestnikami - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Marta Więch, producent „Przez Atlantyk”.

Uczestnicy „Przez Atlantyk”; fot. TVN Uczestnicy „Przez Atlantyk”; fot. TVN

„Przez Atlantyk” to polska wersja fińskiego formatu „Over the Atlantic”, który w 2017 roku wyprodukowała firma Rabbit Formats dla stacji TV5 Finland. Lokalne edycje projektu zrealizowano dotychczas w Dani, Belgii, Holandii, Szwecji oraz Norwegii, w której pierwszy sezon zadebiutuje w przyszłym tygodniu.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Formuła przygodowego programu polega na tym, że grupa kilku celebrytów po raz pierwszy w życiu przepływa Ocean Atlantycki płynąc łodzią. Uczestnicy uczą się żeglować, pracować w zespole oraz walczyć z licznymi trudnościami.

Renata Kaczoruk, Maja Hirsch i Antoni Królikowski wśród uczestników

Uczestnikami w programie będą: Renata Kaczoruk, Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Antoni Królikowski, Piotr Liroy-Marzec i Zygmunt Miłoszewski. Kapitanem podczas rejsu jest Roman Paszke, zawodowy żeglarz, kapitan jachtowy, budowniczy jachtów (autor m.in. jachtu hi-tech - Gemini).

- „Przez Atlantyk” jest programem zbudowanym na pomyśle, który w przeciwieństwie do innych reality show tego typu nie zakłada rywalizacji między uczestnikami. Wręcz przeciwnie - istotą całej wyprawy jest stworzenie drużyny i współpraca. W zespole, który tworzą tak odmienne i silne charaktery okazuje się to dużo trudniejszym zadaniem niż walka o indywidualną wygraną. Na oceanie nie ma celebrytów, od każdego wymaga się takiej samej dyscypliny i działania na rzecz grupy. Obserwowanie interakcji między uczestnikami na pewno dostarczy widzom wielu emocji. Na pewno nie zabrakło ich podczas całego rejsu - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Marta Więch, producent „Przez Atlantyk”.

Zdjęcia do programu realizowane były pod koniec zeszłego roku. Ekipa programu wyruszyła z Gran Canarii. Finisz rejsu odbył się u wybrzeży Gwadelupy.

Za realizację polskiej edycji programu na zlecenie TVN odpowiada Jake Vision.

Emisja wiosną 2022 roku

„Przez Atlantyk” na antenę TVN trafi wiosną 2022 roku. Pierwsza polska edycja show będzie się składać z ośmiu godzinnych odcinków, których premiera będzie się odbywać w tygodniowych odstępach.

Program będzie można oglądać w środy o 21.35, od 2 marca.

Producentem polskiej edycji przygodowego formatu z ramienia TVN jest wspomniana wyżej Marta Więch. Producentem realizującym został Jan Kępiński z Jake Vision.

Udział TVN w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2021 roku wyniósł 7,33 proc.

Dołącz do dyskusji: „Przez Atlantyk” wiosną w TVN. „Istotą wyprawy stworzenie drużyny i współpraca”

35 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
rt
program bez Królikowskiego byłby stracony..., ach ta kreacja
0 0
odpowiedź
User
gg
I do tego jeden nazista, kochanka prowadzącego, kolega pana M. itp
0 0
odpowiedź
User
.
Jake Vision więc jakość na poziomie paradokumentu....
0 0
odpowiedź