SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

'Przyślij Przepis!' podnosi nakład do 1,5 mln egz

Listopadowe wydanie miesięcznika "Przyślij Przepis!" (Burda Media Polska), które wczoraj ukazało się na rynku, wydane zostało w nakładzie 1,5 mln egz., czyli o 200 tys. wyższym od tego, jakie miały ostatnie numery pisma. To już piąte zwiększenie nakładu tytułu w tym roku.

'Przyślij Przepis!' podnosi nakład do 1,5 mln egz

Wydawnictwo zdecydowało się na podniesienie nakładu "Przyślij Przepis!", bo wrześniowy numer pisma sprzedał się według danych własnych wydawcy w ilości 1,048 mln egz.

Wydanie listopadowe jest wydaniem świątecznym i liczy 82 strony, czyli o 16 więcej niż zwykle. Na dodatkowych stronach znaleźć można dodatek "Tradycyjna Wigilia".

Poprzednio nakład pisma był zwiększany przy wydaniu marcowym (z 800 tys. egz. do 1 mln egz.), lipcowym (z 1 mln egz. do 1,1 mln egz.), sierpniowym (z 1,1 mln egz. do 1,2 mln egz.) i wrześniowym (z 1,2 mln egz. do 1,3 mln egz.).

Miesięcznik "Przyślij Przepis" składa się wyłącznie z przepisów nadesłanych przez czytelników. Średnia sprzedaż ogółem tytułu w okresie od stycznia do lipca br. wyniosła 742 910 egz.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Przyślij Przepis!' podnosi nakład do 1,5 mln egz

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl