SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

PTK Centertel - Poświadczenie Bezpieczeństwa Przemysłowego

Idea właściwie zabezpiecza informacje i dane o abonentach.

Polska Telefonia Komórkowa Centertel otrzymała "Poświadczenie Bezpieczeństwa Przemysłowego". Jest to dokument gwarantujący, że abonenci i użytkownicy otrzymują usługi telefonii komórkowej na najwyższym poziomie, zgodnym ze standardami bezpieczeństwa NATO, a firma jest sprawnie zarządzana od strony organizacyjnej.

Certyfikat bezpieczeństwa dla PTK Centertel przyznała Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego. "Służby ochrony państwa sprawdziły wszystkie procedury wewnętrzne oraz systemy bezpieczeństwa służące ochronie przesyłania informacji w sieci Idea" - powiedział Andrzej Barcikowski, Szef Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

"Miarą troski i inwestycji PTK Centertel w ochronę zasobów danych jest przyznanie przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego Poświadczenia Bezpieczeństwa Przemysłowego - powiedział Sławomir Skrodzki, prezes zarządu i dyrektor generalny PTK Centertel - W przyszłości zamierzamy nadal skutecznie chronić dane naszych abonentów i efektywnie zarządzać posiadanymi informacjami zgodnie z najbardziej rygorystycznymi normami bezpieczeństwa i ochrony danych - konkurując przede wszystkim wysoką jakością techniczną sieci oraz nowymi usługami i produktami i z coraz lepszą obsługą klientów".

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: PTK Centertel - Poświadczenie Bezpieczeństwa Przemysłowego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl