SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Puls Biznesu+”: 8 tys. pobrań aplikacji, być może dłużej za darmo

Po ponad dwóch miesiącach od udostępnienia aplikacji „Puls Biznesu+” pobrano ją ponad 8 tys. razy. - To już więcej niż nasze pierwotne założenia na cały rok, więc jesteśmy zadowoleni - mówi Wirtualnemedia.pl Przemysław Barankiewicz, szef portalu Pb.pl, odpowiedzialny za projekt.

Wersja biznesowego dziennika na tablety pojawiła się 9 lipca br. Zawiera ona najciekawsze artykuły z papierowego wydania „Puls Biznesu" (Bonnier Business Polska), wybrane teksty lifestyle'owe z magazynu „Puls Biznesu Weekend", wiadomości gospodarcze, które aktualizowane są na bieżąco, a także materiały multimedialne. Nowe numery elektronicznej gazety publikowane są zawsze o godz. 24.00 (więcej na ten temat).

Wydawca planuje już pierwsze zmiany w „Pulsie Biznesu+”. - Przeprowadziliśmy ostatnio szerokie badania na jego czytelnikach, z których wynika, że chcą oni przede wszystkim jeszcze więcej stron w codziennych wydaniach. Postaramy się ich usatysfakcjonować. Tym bardziej, że to dość wymagająca grupa - ponad połowa z czytelników to osoby na poziomie prezesa, dyrektora lub właściciela firmy, w wieku 30-40 lat. W zdecydowanej większości mężczyźni - opowiada nam Barankiewicz.

>>> Gazety na iPadzie: „Puls Biznesu” najlepszy

Jak zapowiadał Bonnier w lipcu br., dostęp do elektronicznego dziennika przez trzy pierwsze miesiące od jego launchu jest bezpłatny. Potem koszt jednego wydania „Pulsu Biznesu +” wynosić ma 1,59 euro (w App Store) i 6,99 zł (w sklepie Google Play). Można też zamówić 12-miesięczną prenumeratę w cenie 179,90 euro (ok. 765 zł) w App Store lub za 650 zł w sklepie internetowym wydawcy.

Możliwe jednak, że darmowy dostęp do „Pulsu Biznesu+” zostanie przedłużony. - Nie wykluczamy pozyskania sponsora, który sfinansuje przedłużenie promocji - mówi Przemysław Barankiewicz.

Warto dodać, że średnia sprzedaż ogółem papierowego wydania „Pulsu Biznesu” w lipcu br. wyniosła 12 458 egz. (więcej na ten temat).

Dołącz do dyskusji: „Puls Biznesu+”: 8 tys. pobrań aplikacji, być może dłużej za darmo

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl