SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Telewizja Polska przeprasza za wpisy szefowej „Pytania na śniadanie”. Była prowadząca: frustracja się wylewa

Szefowa „Pytania na śniadanie” w TVP2 Kinga Dobrzyńska na Facebooku dosadnie skrytykowała poprzednią formułę i gospodarzy programu. - Zbyt emocjonalnie zareagowała na krytykę pojawiającą się w mediach społecznościowych, za co przepraszamy - przyznaje TVP. Natomiast zdaniem Izabeli Krzan wpisy Dobrzyńskiej są przejawem jej frustracji z niezadowalającej oglądalności „Pytania na śniadanie”.

Kinga Dobrzyńska i Izabella Krzan, fot. TVP Kinga Dobrzyńska i Izabella Krzan, fot. TVP

Kilka dni temu Kinga Dobrzyńska na facebookowym fanpage’u „Pytania na śniadanie” odpowiadała na krytyczne komentarze dotyczące Roberta Stockingera, jednego z nowych prowadzących program.

Jednej z internautek poradziła: „proszę przełączyć na Republikę”. Do innej osoby napisała: „Widocznie poziom dzisiejszego "Pytania na Śniadanie" jest za trudny. Nie ma durnych tancerek i nadętych chłopczyków przekonanych, że istnieje cud narodzin, i trzeba udawać kogoś kim się nie jest”.

To oczywiste aluzje do byłych prowadzących program: tancerki Idy Nowakowskiej i Tomasza Kammela, który podczas jednego z wielkanocnych koncertów TVP mówił o „cudzie życia”, nawiązując do będącej wtedy w zaawansowanej ciąży Joannie Kurskiej.

TVP przeprasza, jest otwarta na krytykę

Dział komunikacji korporacyjnej Telewizji Polskiej, w odpowiedzi na pytania Pudelka, przyznał, że nadawca dostaje od widzów wiele opinii - zarówno pozytywnych, jak i negatywnych.

- Na każdą jesteśmy otwarci. Krytyka nie powinna jednak przeradzać się w hejt - podkreślono.

- Kinga Dobrzyńska zbyt emocjonalnie zareagowała na krytykę pojawiającą się w mediach społecznościowych, za co przepraszamy - zaznaczono.

Izabella Krzan o frustracji szefowej „Pytania na śniadanie”

W piątkowym wydaniu porannego programu Kanału Zero do sprawy odniosła się także Izabella Krzan, która w grupie prowadzących „Pytanie na śniadanie” była od lutego 2021 do początku br. Zwróciła uwagę, że program z nowymi gospodarzami, wbrew zapowiedziom Kingi Dobrzyńskiej, notuje spory spadek oglądalności.

- Sześć miesięcy ta frustracja, złość rośnie. Jako że pani Kinga mówi o sobie, że jest taką dziennikarką, reżyserką bardzo profesjonalną i doświadczoną, wie, że słowo jest ważne. Więc bierze fejsbunia i zasuwa tam komentarze, jednocześnie obrażając widzów albo poprzednich prowadzących, którzy już mają inne życie często - opisała.

Przekazała też swoją radę dla obecnej szefowej „Pytania na śniadanie”. - Droga pani Kingo, jako młodsza koleżanka - ale mimo wszystko w kwestii internetu bardziej doświadczona - radzę z całego serca: jeśli frustracja się już wylewa - niezależnie czy jest to dzień czy noc i jaki stan emocjonalny pani ma w tym momencie - radzę odstawić laptopa, a wszelkie wątpliwości, problemy i frustracje rozwiązywać z koleżankami z pracy, na przykład prowadzącymi „Pytania na śniadanie” - stwierdziła Krzan.

- A tym wszystkim innym ludziom dać święty spokój i jednak być doświadczonym albo udawać doświadczoną szefową - dodała.

Od kilku miesięcy najchętniej oglądanym programem śniadaniowym jest „Dzień dobry TVN”. Jak już informowaliśmy, w maju br. „Pytanie na śniadanie” miało średnio 305,6 tys. widzów i 6,99 proc. udziału w widowni pasma, podczas gdy rok wcześniej zanotowało 416,6 tys. oglądających i 8,9 proc. udziału w widowni (dane Nielsen Audience Measurement).

Dołącz do dyskusji: Telewizja Polska przeprasza za wpisy szefowej „Pytania na śniadanie”. Była prowadząca: frustracja się wylewa

63 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
m.
Po pyskówkach z widzami, swoją drogą nisko upadła, okazało się już dlaczego tak ten program zniszczyła. Po prostu wszystkich swoich potencjalnych widzów nienawidzi. Innym wara od oceniania, ale jak ona pojechała po dawnych prowadzących - to jej wolno. Chyba pracuje aby widownia spadła jeszcze o kolejne 100 tys. Ciekawe jak długo będą mieć do niej cierpliwość, pogrążyła program, teraz pogrąża się sama.
99 3
odpowiedź
User
:D
Tego się nie da oglądać. Zdaje się, ze ta pani nie ma imponujących osiągnięć sprzed PnŚ. jak można było tak ryzykować dając takiej osobie władzę.
70 1
odpowiedź
User
who knows
może El Gendy już słabo jej dogadza stąd ta flustra
48 6
odpowiedź