SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Większy zespół w Grupie PZL i agencji Buzzgrow

Zespół agencji reklamowej PZL wzmocniły Pola Gretkowska, Ivanna Vovk oraz Julia Krawczyk, a do agencji Buzzgrow dołączył Kamil Gajdek.

fot.PZLArticle

Grupa PZL poszerza zespół agencji PZL, do którego dołączyły trzy osoby. Pola Gretkowska objęła stanowisko junior copywritera, a kolejne dwie osoby – Ivanna Vovk oraz Julia Krawczyk – zasiliły dział Design, odpowiednio na stanowiskach graphic & motion designerki oraz junior graphic designerki. Obie pracują w team’ie kierowanym przez Huberta Barczaka, head of design. Tym samym PZL wzmacnia dodatkowo swoje kompetencje w zakresie brandingu i projektowania opakowań.

Jednocześnie do agencji digitalowej Buzzgrow dołączył Kamil Gajdek, który objął stanowisko creative & content managera. Kamil blisko 9 lat spędził w dziale marketingu  marki X-KOM, tworząc i realizując wiele nowatorskich kampanii digitalowych, różnego rodzaju aktywacji konsumenckich, projektów gamingowych i technologicznych.

- W tym oraz przyszłym roku, jako Grupa PZL, mocno stawiamy na rozwój działu brand design w ramach struktur agencji PZL oraz ciągły rozwój zasobów digitalowych, które wspólnie z naszą spółką córką agencją Buzzgrow mają prowadzić do jeszcze pełniejszej integracji oferowanych przez PZL i Buzzgrow usług. W związku z tym zdecydowaliśmy o poszerzeniu zespołu o kilka osób, które z jednej strony wspierać będą dział kreacji w myśleniu koncepcyjnym a z drugiej będą realizowały projekty z zakresu brand designu i projektowania graficznego. Również w agencji Buzzgrow zwiększa się spektrum i zakres realizowanych projektów digitalowych, dlatego bardzo się cieszę, że dołącza do nas Kamil Gajdek, którego duże doświadczenie w tym zakresie pomoże nam jeszcze lepiej i bardziej kompleksowo realizować onlinowe projekty - mówi Michał Nadgrodkiewicz, dyrektor zarządzający PZL i Buzzgrow.

 

Dołącz do dyskusji: Większy zespół w Grupie PZL i agencji Buzzgrow

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl