SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Radio Akademia uruchomiło internetowe Radio Go dla swoich absolwentów

Radio Akademia (Grupa ZPR Media) powołuje Radio Go - internetowy projekt dla wyróżniających się studentów Akademii. - Daje to szansę zdobycia szlifów radiowych w praktyce - komentuje Norbert Bieńkowski, koordynator projektu Radio Akademii i dziennikarz Radia VOX FM.

Radio Go jest stacją tworzoną przez młodych dziennikarzy dla młodych słuchaczy. - Od chwili powołania Radio Akademii planowaliśmy rozszerzenie tego projektu o prawdziwe radio, w którym swoich sił będą mogli spróbować nasi absolwenci. Radio Go daje szansę zdobycia szlifów radiowych w praktyce, z wykorzystaniem w pełni profesjonalnego nowoczesnego studia radiowego. Nasi prezenterzy prowadzą autorskie programy na żywo i mają kontakt z słuchaczami - mówi Norbert Bieńkowski, koordynator projektu Radio Akademii.

Radio Akademia jest projektem szkoleniowym realizowanym przez stacje Grupy Radiowej Time: Radio VOX FM, Radio ESKA, Radio WAWA i Eska Rock. Powstało wiosną 2018 roku. Szkolenie trwa trzy miesiące i obejmuje m.in. zajęcia z dziennikarstwa informacyjnego, formatowania muzycznego, warsztaty prezenterskie czy emisję głosu.

Nowo utworzone internetowe Radio Go to uzupełnienie oferty Akademii adresowane do najlepszych absolwentów. Dostępne jest pod adresem Radiogo.pl, przez platformę EskaGO oraz przez stronę Radio Akademii.

Koordynatorem projektu jest Norbert Bieńkowski. Wykłady, zajęcia i warsztaty prowadzą m.in. Piotr Bukowski, Andrzej Descours, Piotr Rzepka, Krzysztof Skrzypkowski, Olgierd Wojtkowiak i Maciej Woźnica.

Dołącz do dyskusji: Radio Akademia uruchomiło internetowe Radio Go dla swoich absolwentów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl