SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Radio dla dzieci

Pierwsza stacja radiowa dla dzieci

Ankiety wykazały, że 8,5 miliona niemieckich dzieci w wieku 3-13 lat chętnie słucha radia. Grupa entuzjastów wyciągnęła z tego wnioski i postanowiła stworzyć pierwszą w tym kraju stację radiową, przeznaczoną wyłącznie dla dzieci. (więcej poniżej)
Zamów Newsletter Wirtualnemedia.pl
wersja bezpłatna
- wysyłany codziennie do 7.00
- aktualne wiadomości ze świata mediów, internetu i reklamy na Twój adres emailowy
- informacje o konkursach
- inne dodatkowe "ekskluzywne" informacje

       

W pole "adres-email" należy wpisać adres emailowy i następnie zatwierdzić (trzeba wcisnąć przycisk).

Po wykonaniu tych czynności na podany adres emailowy przyjdzie email z prośbą o potwierdzenie.

Stacja ma już nazwę - Radijojo! i rozpocznie nadawanie 25 sierpnia. Wśród sponsorów tego przedsięwzięcia jest wielu polityków, dziennikarzy, socjologów i artystów. Patronat nad Radijojo! objął znany dyrygent Daniel Barenboim, a na "dobry początek" prezydent Niemiec Johannes Rau udzieli radiu dla najmłodszych wywiadu na prawach wyłączności.

Radijojo! powstaje jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ale założyciele przygotowują już wniosek o przekształcenie stacji w instytucję użyteczności publicznej. Zapowiadają, że w radiu dla dzieci nie będzie reklam, podkreślają niezależność od partii politycznych i wyznań. Radijojo! będzie nadawać od godziny 6.00 do 21.00.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Radio dla dzieci

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl