SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Radio Kolor 103 fm ratuje Jazz Radio

Y-radio sprzedało za złotówkę 49 proc. udziałów FM Radio Jazz

Nowy inwestor, który nabył je za symboliczną złotówkę, zobowiązał się w ciągu 18 miesięcy zbilansować pozycje zobowiązań i należności spółki.

Kontrolowana przez FON częstochowska spółka Y-RADIO sprzedała Ewie Wolskiej 10.535 udziałów o wartości nominalnej 100,00 zł każdy w spółce FM RADIO JAZZ z siedzibą w Warszawie. Po transakcji Y-RADIO posiada 10.864 udziałów w FM RADIO JAZZ, stanowiących 50,53 proc. kapitału zakładowego spółki i dających taki sam odsetek głosów na walnym zgromadzeniu jej udziałowców. FON informuje, że w przypadku nie dotrzymania zobowiązań przez nowego udziałowca FM RADIO JAZZ, Y-RADIO będzie miało możliwość odkupienia sprzedanych udziałów po cenie sprzedaży, tj. za 1 zł.

Tymczsem Jazz Radio od 6 czerwca zacznie nadawanie sygnału z siedziby Radia Kolor 103 fm przy ulicy Narbutta w Warszawie.
 
- Zarząd Radia Kolor 103 fm zdecydował się na udzielenie pomocy dla Jazz Radia, ponieważ uważa, że stacja o takim charakterze muzycznym i wspaniałej tradycji ma ważne miejsce na rynku radiowym. Jak pokazuje również przykład z innych państw wysoko rozwiniętych, stacja o takim profilu muzycznym na dużą perspektywę rozwoju w przyszłości - czytamy w komunikacie przesłanym wortalowi Wirtualnemedia.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Radio Kolor 103 fm ratuje Jazz Radio

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl