SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Radio PiN: nowe programy, autorzy i oprawa dźwiękowa

Od września Radio PiN wprowadza nowe pozycje programowe. Na antenie pojawią się dłuższe formy publicystyczne, magazyny biznesowe, a także programy shopingowe, a do zespołu dołączyli autorzy nowych audycji muzycznych - Adam Sztaba, Karolina Kozak, Pedro Gonzales i Stephan Włodarczyk. Stacja zyskała także nową oprawę dźwiękową.

Radio PiN: nowe programy, autorzy i oprawa dźwiękowa

"Poranek Radia PiN" od poniedziałku do czwartku (06:00-09:00) poprowadzą Bartek Wejman (szef anteny) i Alicja Sajewicz. Audycja "Gość Radia PiN" będzie emitowana o godz. 8:15 (prowadzący - Marcin Kowalski, Piotr Wardziak), a informacje z giełdy pojawią się o 08:55, 09:35 i 17:47.

Przedpołudnie wypełni muzyczne pasmo "Pincode" (9:00-12:00), prowadzone zamiennie przez Marcina Sobesto, Bartka Winczewskiego i Macieja Ulewicza, a między 12:00 a 16:00 Agnieszka Horaczy i Marcin Dobrowolski poprowadzą pasmo "PiN Style".

Od godz. 16:00 w Radiu PiN emitowane będzie pasmo programów biznesowych, a w nim program "Kontra" (goście Marcina Kowalskiego i Agnieszki Witkowicz komentować będą bieżące wydarzenia gospodarcze i polityczne; poniedziałek - czwartek godz. 16.10) oraz od godz. 17.10 magazyny biznesowe: "Orzeł i Reszka" (Mateusz Ostrowski - poniedziałek), "Ja, podatnik" (Wojciech Kowalik - wtorek), "Em kwadrat" (Marcin Czapski - środa) i "Mam prawo" (Agnieszka Witkowicz - czwartek). Natomiast "Dobry Program Gospodarczy" - program publicystyczny podsumowujący gospodarcze wydarzenia dnia - będzie miał swoją emisję od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 (prowadzą: Marcin Kowalski, Michał Tkaczuk, Piotr Wardziak).

Od godz. 21.00 w Radiu PiN muzyczne pasma autorskie: w poniedziałek "PiN Jazz" Mariusza Adamiaka, we wtorek "Fonobłyski" Karoliny Kozak, w środę "PiN Class" Adama Sztaby, a w czwartek "Muzyka dla Dorosłych" Marcina Sobesto (dyrektor muzyczny stacji). Natomiast w piątek od godz. 19.00 "Pinamaniana" prowadzona przez producenta muzycznego Pedro Gonzalesa, a o godz. 21:00 Sebastian Korsak zaprosi na "Klubowe Granie".

Wstęp do weekendu w Radiu Pin to "Casual Friday", a w nim poranek piątkowy prowadzony przez Marcina Kowalskiego („Co na to Kowalski?”), "Lunch z biznesplanem" - program, którego gośćmi są biznesmeni i menadżerowie (13:10, prowadzą na zmianę Marcin Kowalski i Agnieszka Witkowicz), "Dorota Movie" (16:00 - godzinna audycja o premierach filmowych autorstwa Doroty Chrobak) oraz "Sztuka kupowania" (Anna Kowalczyk, po 17.00).

Wśród weekendowych nowości w Radiu PiN znajdą się "Kup teraz" (sobota 10:10, magazyn shopingowy Tomasza Śliwińskiego), "Żeli Papą" (niedziela po 14:00, audycja muzyczna z piosenką francuską, prowadzi Stephan Włodarczyk) oraz "Koktajl" (niedziela 16:00, muzyka klubowa, prowadzi Bartek Winczewski).

Jednocześnie na antenie stacji pozostają audycje "Ulewiczas" (Maciej Ulewicz), "Ona Rozmawia" (Agata Młynarska), "Sukces Pisany Szminką" (Olga Kozierowska), "PiN Fashion" (Karol Wojciechowski i Maciej Dolega), "Podróże z Globtroterem" (Roderyk Więcek), "PiNwestycje w Zdrowie" (Marta Hernik), "Garaż Otwarty",  "Technobiznes" (Marek Wieruszewski), "PiN do wina" (Tomasz Prange Barczyński), "Bizon" (Paweł Oksanowicz), "Etnofaza" (Sebastian Korsak i Mamadou Diouf) oraz "Uchem po Mapie" (Luis Andino Velez, Piotr Gronau).

Wraz z jesienną ramówką Radio PiN wprowadza także nową oprawę dźwiękową, skomponowaną przez producenta i kompozytora Leszka Biolika, który był autorem pierwszej oprawy dźwiękowej stacji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Radio PiN: nowe programy, autorzy i oprawa dźwiękowa

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
tob
rewolucyjne ciekawe zmiany. Cieszą nowe audycje autorskie, którym starzy słuchacze mocno kibicując ciesząc się z przesunięć dotychczasowych wieloletnich audycji radia jak przesunięcie Podróży z 10 na 11, i Uchem po mapie z 19 na 12. Tak jak kiedyś, to było świetne i weekend z Radiem PiN to będzie super muzyczna podróż:)
odpowiedź
User
sluchacz
Super! Dla mnie juz jakis czas temu radio PiN powrocilo jako stacja numer jeden a teraz juz zupelnie zdystansuje wszystkie inne. Trzymajcie tak dalej :-)
odpowiedź
User
jerryC
nareszcie cos odzylo, fajnie gra
odpowiedź