SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Radio Pogoda startuje z jesienną ramówką. Poranny program Zygmunta Chajzera i Joanny Kruk

Od poniedziałku, 4 września, startuje nowa ramówka Radia Pogoda (Grupa Radiowa Agory). Znalazły się w niej m.in. codzienny poranny program Zygmunta Chajzera i Joanny Kruk oraz popołudniowy Wojciecha Pijanowskiego i Krzysztofa Szewczyka.

Article

Codziennie od godz. 6.00 do 10.00 Joanna Kruk wraz z Zygmuntem Chajzerem poprowadzą „Pogodny poranek Radia Pogoda”, w ramach którego będą zapraszać słuchaczy do wspólnych wspomnień. Pasmo poranne będzie zawierało także serwisy o pełnych godzinach, przegląd prasy oraz wizytę wróżki Miłki Krogulskiej, która będzie sprawdzać w gwiazdach jak zapowiada się dzień.

Od godz. 10.00 do 14. Radio Pogoda przypomni słuchaczom polskie legendy sportu, w cyklu „Rarytasy Radia Pogoda” zaprezentuje produkty sprzed lat, Michał Fogg będzie opowiadał o starych piosenkach, a Angelika Swoboda w cyklu „Historia pewnej znajomości” przedstawi znane pary.

W popołudniowym paśmie (godz. 14.00-15.00) Krzysztof Szewczyk i Wojciech Pijanowski będą opowiadać anegdoty w ramach programu „Pogodni panowie”. Co piątek natomiast będą dzwonić do gwiazd i wspólnie wspominać minione lata.

W dni powszednie (poniedziałek-piątek) od godz. 18.00 do 20.00 na antenie gościł będzie „Koncert życzeń”, zaś od godz. 22.00 Angelika Swoboda w programie „Gość Radia Pogoda” zaprosi do studia znanych aktorów, pisarzy i piosenkarzy, aby porozmawiać o ich pracy, karierze i życiu codziennym.

Radio Pogoda nadaje w siedmiu miejscowościach i ich okolicach: w Krakowie, Poznaniu, Opolu Warszawie, w Bydgoszczy, we Wrocławiu, a także na Śląsku. Niedawno Grupa Radiowa Agory uzyskała koncesję na nadawanie w ósmym mieście - w Gdańsku.

Jak podaje Radio Track Millward Brown, w okresie od maja do lipca br. udział w rynku Radia Pogoda kształtował się na poziomie 0,9 proc.

Dołącz do dyskusji: Radio Pogoda startuje z jesienną ramówką. Poranny program Zygmunta Chajzera i Joanny Kruk

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl