SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

RMF FM liderem słuchalności wśród kadry zarządzającej, udział Radia SuperNova spadł do zaledwie 0,3 proc.

Wśród kadry zarządzającej najchętniej słuchaną rozgłośnią radiową w okresie od maja do lipca br. było RMF FM. Największym wzrostem w zestawieniu pochwalić się mogło Antyradio. Z kolei najwięcej straciła SuperNova - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Udział RMF FM pod względem słuchania wśród kadry zarządzającej (dyrektorzy, prezesi i kierownicy) w okresie od maja do lipca 2022 roku w grupie wiekowej 15-75 lat wyniósł 26 proc. Względem analogicznego okresu rok wcześniej zwiększył się o 0,5 pkt. proc. - wynika z danych Radio Track Kantar Polska, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Wiceliderem było Radio ZET z udziałem na poziomie 15,7 proc., po wzroście o 1,8 pkt. proc. - największym w zestawieniu.

Podium uzupełnia Antyradio, które awansowało z szóstej lokaty - wzrost o 2 pkt. proc. do 6,9 proc. Jednocześnie był to największy wzrost w zestawieniu.

SuperNova najbardziej w dół

Z kolei zdecydowanie największy spadek odnotowało Radio SuperNova, które nadaje od 5 maja ub.r. zastępując Radio Wawa. Średni udział Radia SuperNova w analizowanej fali wśród kadry zarządzającej wyniósł 0,3 proc. Względem ostatnich dni Radia Wawy nadawanego w analogicznym okresie rok wcześniej (i pierwszych tygodni Radia SuperNova) strata wyniosła 1,5 pkt. proc.

Liderem ogólnopolskiego rynku radiowego w okresie od lipca do maja 2022 roku w grupie wiekowej od 15 do 75 lat było RMF FM. Z kolei wśród sieci pierwsze miejsce należało do Eski.

Dołącz do dyskusji: RMF FM liderem słuchalności wśród kadry zarządzającej, udział Radia SuperNova spadł do zaledwie 0,3 proc.

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kierownik
Jestem kierownikiem, rmfbzdet kijem z trzech metrów nie tykam. Widać jestem ujowym kierownikiem.
odpowiedź
User
Hubert
Kto nie darzy uczuciem do SuperNovej ja muszę zostać dyrektorem muzycznym a nie Paweł Wiszniewski i ja będę odpowiadać za format muzyczny SuperNovej w mojej kadencji to ma być polska muzyka ( ale piosenki disco polo to zakaz puszczania )
odpowiedź
User
Robol
Jezdem kierownikiem łopaty, nie słucham eremefbzdet.
odpowiedź