SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Radio SUD i Radio Eska Lublin z koncesją na kolejne 10 lat

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podczas czwartkowego posiedzenia rozstrzygnęła dwa wnioski w sprawie udzielenie koncesji na kolejne 10 lat. Zgodę na przedłużenie nadawania otrzymało Radio Eska Lublin oraz Radio SUD z siedzibą w Kępnie – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Article

Radio Eska złożyło wniosek o przedłużenie koncesji na kolejne 10 lat. Został on pozytywnie rozpatrzony przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji - zgoda dotyczy Radia Eska Lublin i częstotliwości 103,6 MHz w Lublinie. Program ma charakter wyspecjalizowany, muzyczny. Obecnie obowiązująca koncesja wygasa w listopadzie 2019 roku - nadawca musiał zatem złożyć wniosek o jej przedłużenie do 2029 roku.

Drugą rozgłośnią, której wniosek podczas posiedzenia rozpatrzyła KRRiT było Radio SUD z siedzibą w Kępnie. Program o charakterze uniwersalnym, lokalnym nadawany jest z Kępna (na 101,7 MHz) i Ostrzeszowa na częstotliwości 89,7 MHz.

Obecnie obowiązująca koncesja rozgłośni wygasa w czerwcu 2019 roku – stacja przedłużyła ją więc do 2029 roku.

Radio SUD zostało założone w 1992 roku przez Jerzego Kazimierza Stempina.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Radio SUD i Radio Eska Lublin z koncesją na kolejne 10 lat

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
.
koncesje na kolejne 10 lat czyli będą one wygasać w 2028 roku, tylko wcześniej nikt nie płacze, jak ta sama KRRiT będzie wyłączać obecny ukf
8 8
odpowiedź