SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Radio Vox FM i Allegro.pl na rzecz Fundacji TVN 'Nie jesteś sam'

Z okazji Dnia Dziecka na antenie Radia Vox FM i na Allegro.pl ruszyła aukcja charytatywna 'Dziecięce życzenia do świata', z której dochód zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji TVN 'Nie jesteś sam'.

Akcja ma na celu zebranie jak największych kwot z licytacji płyt artystów i przedmiotów przekazanych przez prezenterów Vox FM ze specjalnymi dedykacjami.

Akcję wspierają m.in. Irena Santor, Irena Jarocka, Stan Borys, Andrzej i Maja Sikorowscy, Jacek Cygan oraz zespoły Wawele i The Rubettes twórcy przeboju "Suger Baby Love", którzy zdecydowali się przekazać swoje płyty ze specjalnymi dedykacjami. Specjalnie na tę licytację swoje płyty przeznaczył Marek Sierocki prowadzący w Vox FM „Gorączkę sobotniej nocy”. Na licytacji znajdzie się również jedna z kolekcji pocztówek Romana Czejarka prowadzącego poranny program „Kto rano wstaje”. Licytacja potrwa do 6 czerwca.

W czasie trwania aukcji na antenie Vox FM pojawiają się wypowiedzi dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka, które mówią o swoich życzeniach.

- Chcemy przede wszystkim uwrażliwić naszych słuchaczy na potrzeby dzieci. Szczególnie tych, które są dotknięte przez los chorobą - mówi Małgorzata Kurzajewska, współprowadząca poranny program w Vox FM.

W Dniu Dziecka gościem specjalnym będzie Anna Maruszeczko prowadząca program „Zielone drzwi” w Telewizji TVN, która opowie o fundacji i jej podopiecznych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Radio Vox FM i Allegro.pl na rzecz Fundacji TVN 'Nie jesteś sam'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl