SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Radio Wnet w Solidarnościowej Akcji Radiowej oferuje małym firmom darmowe reklamy

Radio Wnet przygotowało specjalną propozycję dla małych przedsiębiorców. W ramach S.A.R. (Solidarnościowa Akcja Radiowa) oferuje im darmowe reklamy na antenie w czasie pandemii koronawirusa. - Nie chcemy się obudzić w świecie bez sklepów, księgarń, małych przedsiębiorstw. Postanowiliśmy im pomóc - zapewnia rozgłośnia.

Akcja polega na darmowym udostępnianiu przedsiębiorcom czasu reklamowego, jeśli sami nagrają swoją reklamę, a w cenie 100 zł, jeśli zlecą to zespołowi Radia Wnet. Można uzyskać nawet tygodniową kampanię, w postaci 30-sekundowego spotu emitowanego pięć razy dziennie. - Reklama będzie słyszalna na falach FM w Warszawie i w Krakowie oraz na całym świecie dzięki transmisji internetowej – zachęcają radiowcy.

- Uważamy, że w tych trudnych czasach powinniśmy dzielić się z innymi tym, co mamy, wspierać się nawzajem i solidarnie przechodzić przez kryzys. Tylko solidarność zwykłych obywatelek i obywateli oraz małych przedsiębiorstw sprawi, że będzie dobrze! - czytamy w materiałach Radia Wnet, opisujących akcję.

Podobną akcję prowadzi już Radio PiK, oferując niewielkim firmom kampanie reklamowe w cenie 1 zł. Pod koniec marca Radio Kolor ruszyło z akcją „#WspieramMałyBiznes”. Umożliwia ona drobnym przedsiębiorcom z Warszawy i okolic darmowe prezentowanie swoich usług na antenie rozgłośni. Darmowe spoty małych przedsiębiorców emituje też od początku kwietnia Radio Dla Ciebie. Reklamy nadawane są w specjalnym bloku pod nazwą „Przetrwamy”.

Radio Wnet promuje się hasłem „radio prawdziwie publiczne”. Od listopada 2018 roku nadaje w eterze, wcześniej przez 10 lat emitowało tylko w internecie. Ma częstotliwości w Warszawie, Krakowie, Szczecinie, Wrocławiu i Białymstoku, a w lutym br. otrzymało je w Bydgoszczy (104,4 MHz ), Lublinie (101,1 MHz) i Łodzi (106,1 MHz).

W 2018 roku Radio Wnet zanotowało 458,1 tys. zł wpływów sprzedażowych i 265,8 tys. zł straty netto, wobec 1 mln zł przychodów i 15 tys. zł zysku netto w 2017 roku. Jesienią ub.r. stacja została dokapitalizowana kwotą 1 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Radio Wnet w Solidarnościowej Akcji Radiowej oferuje małym firmom darmowe reklamy

21 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
abc
A co im zależy? Przecież ich finansują spółki skarbu państwa, a czas antenowy trzeba jakoś zapełnić.
odpowiedź
User
Sebastian
A ja mam pytanie, kiedy ruszą z emisją w Białymstoku i w miastach gdzie będzie nadawać poza Warszawą i Krakowem?
odpowiedź
User
Nikc
Tylko co da reklama w radiu, które ma 0,3%?
odpowiedź