SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

W jesiennej ramówce Radia ZET sprawdzone audycje. W „Dzień Dobry Bardzo” Karpowicz, Kołodziejska i Sońta

Od 31 sierpnia Radio ZET zacznie nadawać jesienną ramówkę, w której zostaje zdecydowana większość audycji z poprzednich ramówek. Swoje programy dalej będą prowadzić m.in. Beata Lubecka, Beata Tadla, Grażyna Torbicka, Michał Figurski i Szymon Majewski. - Stawiamy na sprawdzone formaty i prowadzących, którzy zaskarbili sobie sympatię naszych słuchaczy - komentuje Michał Celeda, redaktor naczelny Radia ZET.

Od poniedziałku do piątku w godz. 5-10 w Radiu ZET dalej będzie emitowane pasmo „Dzień Dobry Bardzo”, którego gospodarzami są Robert Karpowicz, Agnieszka Kołodziejska i Marcin Sońta. O godz. 8:02 można będzie słuchać wywiadów prowadzonych przez Beatę Lubecką, w audycji będą też „wkrętki” przygotowywane przez Kamila Nosela.

W południowym paśmie „Siła Muzyki”, które w godz. 10-14 będzie prowadził Michał Adamski, będą nadawane m.in. cykle „Niezbędnik Radia ZET” (z praktycznymi radami dot. codziennego życia) i „W waszej sprawie”, w którym Justyna Dżbik-Kluge wspólnie z ekspertami postara się wyjaśnić trudne sprawy. Natomiast w piątki po godz. 12 Grażyna Torbicka w „Kocham Cię kino” będzie opowiadała o filmach i serialach.

Gospodarzami popołudniowego programu „Uważam ZET”, emitowanego od poniedziałku do piątku w godz. 14-18, będą dalej Ewelina Pacyna i Damian Michałowski. W godz. 18-21 będzie można słuchać wieczornej „Siły Muzyki”, w ramach której nadawana będzie Lista Przebojów Radia ZET Extra

Blok w godz. 21-23 w dni powszednie jest przeznaczony na audycje autorskie, które niezmiennie będą prowadzić Tomasz Kasprzyk ("Coolturalny wieczór"), Michał Figurski ("NieZŁY Pacjent"), Beata Tadla ("ZET jak związki - czyli rozmowy o seksie w Radiu ZET"), Justyna Dżbik-Kluge ("Halo ZET") oraz Marcin Wojciechowski ("ZET na Punkcie Muzyki").

W soboty i niedziele pasmo „Dzień Dobry Bardzo” będzie prowadził Michał Korościel, a gospodarzami cyklu wywiadów „Gość Radia ZET” będą Joanna Komolka i Łukasz Konarski. W soboty Beata Tadla będzie prowadziła audycję „To właśnie weekend” w godz. 10-13, w godz. 17-20 emitowane będą „Siła Muzyki” i „Lista Przebojów”, a w godz. 20-23 „ZET Party” prowadzone przez Marcina Wojciechowskiego.

Natomiast w niedziele w godz. 17-19 będzie można słuchać magazynu motoryzacyjnego „ZET za kółkiem” Joanny Zientarskiej i Michała Adamiuka,  godz. 19-21 cyklu wywiadów Szymona Majewskiego „Nie mam pytań”, a w godz. 21-23 audycji „Sportowy Finał Tygodnia”, której gospodarzami będą Mikołaj Kruk, Marcin Powideł i Krzysztof Wilanowski.

- Jesienią w Radiu ZET stawiamy na sprawdzone formaty i prowadzących, którzy zaskarbili sobie sympatię naszych Słuchaczy. Chcemy dalej budować więź z naszymi odbiorcami poprzez stałość, konsekwencję i zaangażowanie ich w tematy społeczne - komentuje Michał Celeda, redaktor naczelny radia ZET.

Według badania Radio Track od maja do lipca br. Radio ZET miało 12,6 proc. udziału w rynku słuchalności radiowej, wobec 12,5 proc. rok wcześniej.

Agora chce kupić większościowy pakiet Eurozetu

Eurozet, do którego należą też Radio Plus, Antyradio, Meloradio i Chillizet, w kwietniu w związku ze spowolnieniem gospodarczym wywołanym epidemią koronawirusa obniżył pracownikom na pięć miesięcy wynagrodzenie i wymiar pracy o 20 proc.

Firma w 2018 roku osiągnęła wzrost wpływów sprzedażowych o 3,5 proc. do 197,47 mln zł oraz 26,8 mln zł zysku netto, a sama spółka Eurozet zanotowała niewielki spadek wpływów i zysku. Na koniec 2018 roku w firmie było zatrudnionych na etacie 335 osób, o 16 mniej niż rok wcześniej.

W lutym ub.r. Agora za 130,7 mln zł kupiła 40 proc. udziałów Eurozetu (nadawcy m.in. Radia ZET), w ramach umowy zyskała też możliwość przejęcia do 2022 roku pozostałych 60 proc. jego udziałów od czeskiej spółki SFS Ventures. O skorzystaniu z tej opcji Agora poinformowała we wrześniu ub.r., a miesiąc później skierowała stosowny wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. W grudniu regulator zapowiedział, że decyzję w tej sprawie ogłosi w drugiej połowie br., po przeprowadzeniu analizy rynku.

Pod koniec maja br. członek zarządu Agory Grzegorz Kania stwierdził, że firma była w marcu bliska pozyskania od konsorcjum banków kredytu m.in. na zakup większościowego pakietu udziałów Eurozetu. - Banki wyraziły chęć jak najszybszego powrotu do tych negocjacji - dodał. Firma spodziewa się, że Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów decyzję dotyczącą tej transakcji wyda na przełomie bieżącego i przyszłego roku.

Dołącz do dyskusji: W jesiennej ramówce Radia ZET sprawdzone audycje. W „Dzień Dobry Bardzo” Karpowicz, Kołodziejska i Sońta

34 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
KopiecKosciuszki
Oblesna stara ramówka, na szczęście nie przekonają do siebie nowych słuchaczy hihi!!!
odpowiedź
User
gos
no dobrze ale dlaczego ta pani Kolodziejska ma takie wystajace jablkko Adama? ktore nieudolnie sobie zaslania czarna szmatka. CZy to jest moze pana nie pani?
odpowiedź
User
Merlin
To radio to jakaś patologia, która ściga się o słuchacza z Rmfem, RMF Maxx czy Eską zamiast wrócić do tego co było 20 lat temu czyli muzyki pop rockowej bez umcu umcu i wtedy przejeliby słuchaczy Jedynki, rozgłośni regionalnych polskiego radia, Radia Plus oraz wróciliby w jakimś stopniu słuchacze Zetki sprzed lat, dodatkowo serwisy by poprawili i trochę uczkneli tym innym stacjom. Dałoby to im jakieś 3 procent słuchalności więcej, ale lepiej im nadawac to samo co RMF i Eska, bo to nie wymaga żadnej pracy, tylko kopiuj wklej
odpowiedź