SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Radiowy długi weekend

Propozycje na Weekend Wszystkich Świętych Trójki, RMF FM, Radia Plus i Radia Zet

Radiowa Trójka "Weekend Wszystkich Świętych" rozpocznie już we czwartek - 31 października. Już od 12.00 - Radionawigator. Co roku, w przeddzień obchodów Wszystkich Świętych, korespondenci radiowej Trójki wyruszają w Polskę. Obecni są na najbardziej ruchliwych trasach oraz w największych skupiskach miejskich. Uważnie śledzą przebieg sytuacji na polskich drogach, na bieżąco informują o najbardziej zatłoczonych miejscach i objazdach, kierują zmotoryzowanych na trasy bezpieczne i najmniej zatłoczone. Relacje z wozów satelitarnych oraz doniesienia korespondentów z poszczególnych miast Polski, dotyczące sytuacji na drogach w czasie świąt, pojawiać się będą na antenie Trójki przez cztery dni. Począwszy od godziny 12.00 we czwartek, do godziny 20.00 w niedzielę Radionawigator nadawany będzie co godzinę. W niedzielę, w czasie największej kumulacji ruchu na drogach, w paśmie 17.00 - 20.00 dodatkowo także co pół godziny. Razem z Trójka kierowcy podróżujący do swoich rodzin i odwiedzający groby bliskich, będą mogli bezpiecznie dojechać na miejsce i wrócić do domu.

W okresie 1-3 listopada wszystkie audycje zostaną dostosowane do specyficznej atmosfery Wszystkich Świętych. Dodatkowo na antenie pojawią się audycje specjalne.

31 października na antenie RMF FM rozpoczyna się akcja "Bezpieczny powrót z RMF FM". "Traffic" w RMF FM,audycja informacyjna dla kierowców. W ten szczególny sposób Radio RMF pomaga kierowcom aż do niedzieli 3 listopada.

"Traffic" RMF FM pojawiać się będą co godzinę już od czwartku od 15:30 aż do 22:30 w niedzielę, przez cały świąteczny weekend. 1 listopada zwiększona ilość informacji o ruchu drogowym na antenie RMF FM również w paśmie porannym (6:30 - 10:30), ułatwi kierowcom poruszanie się pod drogach.

Wiadomości dla zmotoryzowanych będą obecne również podczas wydań Faktów. Reporterzy RMF FM współpracują ze wszystkimi Komendami Ruchu Drogowego w Polsce, obecni są na trasach tranzytowych, w radiowozach i helikopterach Policji. Akcje wspomagają ponadto 3 wozy satelitarne, 6 reporterskich oraz helikopter RMF FM.

Dyżurujący pod numerami telefonów 012 200 000 oraz 0603 600 600 dziennikarze przyjmą wszystkie uwagi od słuchaczy, a w razie potrzeby udzielą niezbędnych informacji.

Radio Plus proponuje w tym roku wspólną, bezpieczną TRASĘ PLUS dla wszystkich podróżujących w dniach od 31 października do 3 listopada. Od godziny 8.00 do 12.00 oraz od 16.00 do 20.00 co godzinę Plus będzie informować, o tym co dzieje się na drogach całej Polski. Dzięki relacjom dziennikarzy z  25 stacji Plusa, każdy kierowca otrzyma niezbędne wskazówki jak szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu. Przez cały świąteczny weekend stacja będzie nadawać z największych miast Polski, a także z okolic. Korespondenci Plusa obecni będą na najbardziej ruchliwych trasach, w korkach, objazdach. Partnerem akcji jest Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeniowe ERGO HESTIA S.A.


Jak co roku 31 października Radio ZET rozpoczyna akcję pod hasłem "Jedź bezpiecznie". Wszystkim, którzy wyjadą na Dzień Wszystkich Świętych, stacja będzie pomagać dostać się bezpiecznie tam, gdzie zmierzają.

W czwartek 31 października i piątek 1 listopada, przez cały dzień, w Radiu ZET pojawią się najważniejsze informacje o tym co się dzieje na drogach w całej Polsce. Na najbardziej zatłoczonych trasach będą reporterzy Radia ZET, wozy transmisyjne i przenośne studia satelitarne Radia ZET.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Radiowy długi weekend

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl