SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Radomir Jaszczuk pokieruje rozwojem sprzedaży Grupy Mullenlowe

W ramach Grupy Mullenlowe, obejmującej spółki Mediahub, MullenloweWarsaw i Octopus Tech, stworzono nowe stanowisko associate director & enterprise development. Objął je Radomir Jaszczuk.

Zadaniem Jaszczuka będzie wzmacnianie biznesu grupy poprzez tworzenie komplementarnych projektów w obszarach transformacji cyfrowej, dopasowanych do potrzeb klientów oraz aktywne dostosowywanie i sprzedawanie rozwiązań cyfrowych całej organizacji.

Jednym z głównych celów grupy jest wzrost sprzedaży omnichannel, nakierowanej na działania performance i e-commerce, które są kluczowymi obszarami inwestycji Mediahub, MullenloweWarsaw i Octopus Tech.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

W strukturach Grupy Mullenlowe Radomir Jaszczuk będzie ściśle współpracował z zarządem organizacji, w której skład wchodzą: Robert Winiarski, prezes zarządu i dyrektor finansowy, Kinga Grzelewska, członek zarządu i managing partner MullenloweWarsaw oraz Ewa Góralska, członek zarządu i managing director Mediahub.

Radomir Jaszczuk ostatnio związany był z Digitree Group, gdzie przez sześć lat m.in. obejmował stanowisko ds. rozwoju sprzedaży Grupy, w skład której wchodzą np. agencje JU, SARE oraz Fast White Cat. Poprzednio był członkiem zarządu agencji 360 stopni - Kore. Przez 18 lat wydawał magazyny „Życie Handlowe” i „Kosmetyki”.

 

Dołącz do dyskusji: Radomir Jaszczuk pokieruje rozwojem sprzedaży Grupy Mullenlowe

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl