SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Radosław Kazimierski wraca do Poczty Polskiej jako dyrektor biura zarządu

Radosław Kazimierski dołączył do zespołu Poczty Polskiej, gdzie objął stanowisko dyrektora zarządu spółki - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Ostatnio przez sześć lat był rzecznikiem prasowym Polskiego Radia.

Article

Do jego obowiązków należy m.in. koordynacja i nadzór nad działalnością biura zarządu Poczty Polskiej, a także przygotowanie materiałów i sprawozdań dla członków zarządu.

Od stycznia 2010 roku Radosław Kazimierski był rzecznikiem prasowym Polskiego Radia, ze spółki odszedł na początku tego roku. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora zarządzającego agencji public relations Nowe Media PR, a w latach 2006-2008 był rzecznikiem prasowym Poczty Polskiej, kierował też działem współpracy z mediami.

Ponadto Kazimierski pracował jako specjalista ds. public relations w Telekomunikacji Polskiej, reporter agencji informacyjnej i dziennikarz branżowych pism gospodarczych. Współpracował także z Instytutem Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, prowadząc zajęcia z prawa prasowego i autorskiego.

Studia ukończył na Uniwersytecie Warszawskim na wydziałach Dziennikarstwa i Nauk Politycznych oraz Prawa i Administracji. Radosław Kazimierski posiada uprawnienia pozwalające zasiadać w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa.

Przypomnijmy, że w maju br. rzecznikiem prasowym Polskiego Radia został Łukasz Kubiak.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Radosław Kazimierski wraca do Poczty Polskiej jako dyrektor biura zarządu

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gratulacje
i powodzeniapowodzenia. Dobry wybór!
8 9
odpowiedź
User
audytor
a Mariola T. została już usunięta z biura audytu? Proponuję zainteresować się działalnością audytu pod rządami prezesa JJ. To były jaja z banku a nie niezależny audyt wewnętrzny.
8 8
odpowiedź