SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Radosław Pulkowski za Karola Owczarka redaktorem prowadzącym KMAG.pl

Radosław Pulkowski został redaktorem prowadzącym serwisu KMAG.pl. Zastąpił Karola Owczarka, który pozostaje związany z wydawnictwem jako autor zewnętrzny.

Radosław Pulkowski Article

Owczarek był prowadzącym stronę do końca 2019 roku, przez ostatnie dwa miesiące funkcja była nieobsadzona. Z początkiem marca stanowisko redaktora prowadzącego zostało obsadzone przez Radosława Pulkowskiego, który w ostatnich latach związany był z wydawnictwem Marquad Media Polska, jako dziennikarz polskich edycji „Playboya” i „Esquire”. Pulkowski w tym pierwszym magazynie był redaktorem prowadzącym stronę internetową Playboy.pl.

Z końcem ub.r. Marquard całkowicie wycofał się z segmentu prasowego, zamykając swoje magazyny „CKM”, „Cosmopolitan”, „Esquire”, „Harper’s Bazaar”, „Joy” i „Playboy”.

Radosław Pulkowski zapowiada, że chciałby aby KMAG.pl wzbogacił się w najbliższych tygodniach o większą liczbę autorskich treści: artykułów, zestawień, przeglądów i wywiadów. - Chcemy walczyć o zasięgi, ale jednocześnie nie zapominać o opiniotwórczości i o tym, że „K MAG" ma w swoich założeniach przede wszystkim odkrywanie nowych, świeżych nazwisk ze świata kultury, sztuki i mody. Jednocześnie chcemy pisać nie tylko o filmach, muzyce, dizajnie i pokazach mody, ale także o najbardziej dziś nurtujących naszych czytelników kwestiach społecznych, związanych m.in. z ekologią, feminizmem i równouprawnieniem osób LGBTQ+ - wylicza.

W planach jest też odświeżenie wyglądu strony, w taki sposób żeby jeszcze bardziej odpowiadała obecnym standardom estetycznym obowiązującym w internecie. - Planujemy też - co oczywiste - systematyczny wzrost zasięgów naszego serwisu internetowego i social mediów tak, żeby „K MAG" docierał do jak najszerszego grona osób zainteresowanych kulturą, sztuką, stylem i modą - zapowiada Pulkowski.

„K MAG” to magazyn założony w 2009 przez Mikołaja Komara, który do dziś pozostaje redaktorem naczelnym pisma. Magazyn rozbudował się z czasem o równoległy portal z dedykowaną redakcją i codziennym autorskim kontentem. „K MAG” to również agencja kreatywna produkująca sesje, eventy czy video. Aktualnie w serwisie treści publikują 4 osoby (Radosław Pulkowski, Monika Kurek, Zuzanna Gralewicz oraz Karolina Brodowska, która pełni również funkcję sekretarza redakcji i odpowiada za patronaty).

Za treści w drukowanej wersji magazynu odpowiada Karolina Brodowska oraz autorzy, którzy na co dzień nie wchodzą w skład redakcji i zmieniają się w zależności od tematyki numeru. Materiały publikowane w magazynie, takiej jak np. wywiady, zamieszczane są również na KMAG.pl wkrótce po tym, jak pojawi się on w sprzedaży stacjonarnej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Radosław Pulkowski za Karola Owczarka redaktorem prowadzącym KMAG.pl

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Elo
I bardzo dobrze! Powodzenia Radek od ostatniego redaktora playboy.pl 😂😂😂
1 1
odpowiedź
User
Qwe
Wygląda tak, jak zawsze wyobrażałem sobie dziennikarzy playboya i ckm 👌
5 0
odpowiedź
User
KK
Super, gratulacje Radek i powodzenia!
1 0
odpowiedź
User
Rioletto
Pulkowski - ta karta jest chyba najważniejsza
1 0
odpowiedź