SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Radosław Tyszko i Grzegorz Kruk w zespole IAI

Do zespołu spółki zajmującej się handlem internetowym IAI dołączają Radosław Tyszko w roli chief commercial officera i Grzegorz Kruk, jako vice presidenta business development i M&A.

Od lewej: Grzegorz Kruk i Radosław TyszkoArticle

Zadaniem Radosława Tyszki będzie budowanie wizerunku IAI oraz należących do firmy marek IdoSell i IdoBooking, a także kształtowanie relacji z klientami i wdrażanie strategii sprzedaży.

- Rola CCO w tak dynamicznie rozwijającej się spółce, jak IAI to duże wyzwanie i niezwykła przygoda. Ogromnie cieszę się, że będę miał możliwość współtworzenia firmy, która odpowiada za jedną z największych polskich platform sklepowych i szybko rosnący system rezerwacji dla branży turystycznej. Mam pewność, że nie tylko ja wniosę do organizacji swoje doświadczenie, ale też będę miał możliwość pogłębiania wiedzy pośród najlepszych ekspertów – mówi Radosław Tyszko.

Radosław Tyszko z e-commerce jest związany od ponad 14 lat. Pierwsze kroki stawiał w serwisie Skąpiec.pl. Przez ostatnie dwa i pół roku pełnił funkcję dyrektora sprzedaży w Ceneo.pl. W przeszłości był też związany z Picodi.com, gdzie zajmował stanowisko general managera. Pełnił również funkcję sales directora w firmie RTB House. Jest absolwentem Instytutu Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Skończył również Szkołę Coachingu Managerskiego oraz Executive MBA w Akademii Leona Koźmińskiego.

Grzegorz Kruk przeszedł z Wirtualnej Polski

Z kolei Grzegorz Kruk będzie odpowiedzialny za rozwój produktu przez partnerstwa strategiczne, organic development i M&A, a także nadzór nad przejmowanymi spółkami.

- IAI/Idosell to lider rozwiązań SaaS dla E-commerce w Polsce, ciesze się, że będę mógł wesprzeć zespół, żebyśmy mogli rozwijać się i nadal dynamicznie rosnąć – mówi Grzegorz Kruk.

Grzegorz Kruk od 2017 roku współpracował z Wirtualna Polska Holding jako VP e-commerce M&A. Wcześniej przez kilkanaście lat w bankowości inwestycyjnej związany był m.in. z takimi firmami jak UniCreditCAIB czy Wood&Co. Ukończył Uniwersytet Warszawski, UniCredit Masters in Banking oraz MBA na Politechnice Warszawskiej.

IAI działa na polskim rynku od roku 2000. Firma posiada produkty IdoSell (platformę sklepową) i IdoBooking (channel manager dla branży najmu krótkoterminowego). Pakiet większościowy IAI należy do MCI Capital.

Dołącz do dyskusji: Radosław Tyszko i Grzegorz Kruk w zespole IAI

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl