SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rafał Arciszewski prezesem spółki IDMnet, odchodzi Michał Hejka

Od grudnia Rafał Arciszewski obejmie stanowisko prezesa spółki Internetowy Dom Mediowy Net (Grupa ZPR Media). Z Grupą ZPR Media - po 16 latach - żegna się Michał Hejka.

Rafał ArciszewskiArticle

Rafał Arciszewski z branżą mediową związany jest od 15 lat. W strukturach Grupy ZPR Media pracuje od stycznia 2022 roku.

Jego kluczowym zadaniem było zbudowanie nowych struktur i narzędzi, które umożliwiły wdrożenie systemu Business Intelligence i hurtowni danych.

Arciszewski po objęciu stanowiska prezesa spółki IDMnet dalej będzie kierował Centralnym Działem Analiz.

Odchodzi Hejka

Poprzednim prezesem IDMnet był Michał Hejka, który po 16 latach odchodzi z Grupy ZPR Media. 

W Time - po jego odejściu - pion handlowy radio-prasa-internet, e-commerce i centralny dział analiz podlegać będzie prezesce spółki Katarzynie Białek.

Hejka do Grupy ZPR Media dołączył w 2007 roku jako research manager w Time. Rok później objął w IDMnet stanowisko dyrektora ds. badań i rozwoju, a następnie dyrektora operacyjnego. W 2010-2013 - jako prezes zarządu - koordynował rozwój spółek Afilo i AdAction, równolegle współtworząc Broker TV. 

Od 2013 roku pełnił funkcję wiceprezesa zarządu IDMnet, a w czerwcu 2017 roku został jego prezesem.

IDMnet jest firmą technologiczną operującą w ekosystemie programmatic. W portfolio spółki znajduje się również platforma dystrybucji wideo, zawierająca codzienne aktualizowane zasobu wideo pochodzące z Time, oferowane w formie sublicencji w połączeniu z monetyzacją reklamową. 

Dołącz do dyskusji: Rafał Arciszewski prezesem spółki IDMnet, odchodzi Michał Hejka

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Zuzia
Gratulacje Rafał! Bardzo się cieszę!
odpowiedź
User
Joanna
Ale super! Brawo Rafał, ogromne gratulacje!
odpowiedź
User
brak
Na tym stanowisku to jak zwykle: bęc, i nie ma :)
odpowiedź