SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rafał Kozłowski za Bartosza Drabikowskiego wiceprezesem zarządu PKO Banku Polskiego

Rada Nadzorcza PKO Banku Polskiego uchwałą z dnia 21 grudnia br. powołała Rafała Kozłowskiego na stanowisko wiceprezesa zarządu, odpowiedzialnego za obszar finansów i rachunkowości. Z funkcji tej odwołano jednocześnie Bartosza Drabikowskiego.

 

Article

Nowe stanowisko Rafał Kozłowski obejmie 1 stycznia 2018 roku. Do końca roku bieżącego pozostaje prezesem zarządu PKO Banku Hipotecznego – z tej funkcji złożył już rezygnację.

Rafał Kozłowski jest związany z Grupą PKO BP od 2012 roku. Był odpowiedzialny m.in. za projekt utworzenia i uruchomienia PKO Banku Hipotecznego, którym kierował od października 2014 roku.

Jest absolwentem metod ilościowych i systemów informacyjnych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawieoraz Uniwersytetu Warszawskiego i University of Illinois, gdzie w 2008 roku ukończył studia MBA. Z bankowością związany od 1995 roku. Pracował w Powszechnym Banku Kredytowym, Banku BPH PBK, Banku Pekao SA i PKO Banku Polskim. Pełnił także funkcję dyrektora finansowego i członka zarządu w Corporation of European Pharmaceutical Distributors N.V. w Amsterdamie, gdzie zarządzał międzynarodowym holdingiem 160 spółek w Polsce, na Litwie i w Wielkiej Brytanii.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rafał Kozłowski za Bartosza Drabikowskiego wiceprezesem zarządu PKO Banku Polskiego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl