SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rafał Wolnomiejski po półtora roku odchodzi z Dentsu Aegis Network Polska

Rafał Wolnomiejski, szef piony media&performance grupy Dentsu Aegis Network Polska (należą do niej m.in. agencje Carat, Vizeum, iProspect) z końcem października br. odchodzi z firmy. Do czasu zatrudnienia nowej osoby na to stanowisko, jego dotychczasowe obowiązki przejmuje Tomasz Dziekan, chief operation oficer.

Z końcem października Rafał Wolnomiejski przestanie pełnić rolę szefa pionu media & performance Grupy dentsu w Polsce. Interimowo, do momentu wyłonienia następcy Rafała Wolnomiejskiego, jego obowiązki będą tymczasowo pełnione przez Tomasza Dziekana, chief operation officera dentsu w Polsce oraz CEE. Grupa właśnie rozpoczęła proces rekrutacyjny na stanowisko head of media&performance.

- Tomek bardzo dobrze zna Grupę, a jego doświadczenie pomoże nam przyspieszyć działania transformacyjne. Ich cel jest niezmienny - działanie jako „one dentsu”, bo tego oczekują od nas nasi klienci. Upraszczamy i integrujemy nasze struktury tak, by jak najlepiej realizować oczekiwania naszych klientów w sposób zwinny i z pełnym dostępem do wszystkich kompetencji Grupy w Polsce i w regionie CEE - Sławomir Stępniewski, CEO dentsu Polska & CEE.

Rafał Wolnomiejski kierował pionem media & performance (wcześniej – commercial) od kwietnia 2019 roku. Z branżą reklamową związany jest od ok. 20 lat. Z końcem 2018 roku zakończył pracę w GroupM, do której należą agencje Mindshare, MediaCom, Wavemaker. Pracował tam od 2008 roku. Jednym z głównych jego obowiązków były negocjacje warunków zakupu reklam w mediach dla klientów domów mediowych działających w ramach GroupM. Przed dołączeniem do tej firmy był business development directorem w Initiative Warszawa.

Dalszych planów zawodowych Rafała Wolnomiejskiego nie udało nam się ustalić.

Tomasz Dziekan dołączył do Grupy w 2016 roku jako CFO Dentsu w Polsce. w 2018 roku dołączył do Isobar Polska jako członek zarządu i dyrektor operacyjny, od grudnia 2019 roku pełni funkcję COO Dentsu w Polsce, a od maja 2020 roku również rolę COO w regionie CEE. Grupa Dentsu kontynuuje transformację pionu media & performance, zapoczątkowaną w pierwszym półroczu br. Ma ona na celu budowę nowego modelu obsługi klientów i świadczenia usług.

Dołącz do dyskusji: Rafał Wolnomiejski po półtora roku odchodzi z Dentsu Aegis Network Polska

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kuku Ruku Ku
Trafił na wielkiego Szu, a wielki Szu powiedział "sprawdzam".
odpowiedź
User
Media Pingwin
Dentsu to chyba najbardziej zje.... agencja w Polsce.
odpowiedź