SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rafał Wolski szefem redakcji w TVP3 Warszawa

Dziennikarz związany z Telewizyjną Agencją Informacyjną, Rafał Wolski, został szefem redakcji warszawsko-mazowieckiej w oddziale warszawskim Telewizji Polskiej - ustalił portal Wirtualnemedia.pl. Ostatnio stanowisko to było nieobsadzone.

Rafał Wolski, fot. TVP InfoArticle

Na nowym stanowisku w oddziale warszawskim Telewizji Polskiej Rafał Wolski będzie nadzorował wszystkie programy. Jak się dowiadujemy, nie oznacza to zupełnego zakończenia przez niego pracy dla Telewizyjnej Agencji Informacyjnej: Wolski będzie wciąż z nią współpracował, lecz w znacznie skromniejszym zakresie, niż dotychczas Stanowisko szefa redakcji warszawsko-mazowieckiej pozostawało nieobsadzone od wielu miesięcy.

Od sierpnia br. dyrektorem warszawskiego oddziału Telewizji Polskiej jest Paweł Gajewski, który od maja br. szefuje także TVP3. Gajewski zastąpił na stanowisku zawieszonego Rafała Kotomskiego.

Rafał Wolski w TVP od pięciu lat

Rafał Wolski jest związany z Telewizyjną Agencją Informacyjną od 2016 roku. Był reporterem programu „Nie da się ukryć”, "Wiadomości" i „Teleexpressu”, a od 2017 roku – prowadzącym niektóre wydania „Nie da się ukryć”.

Zanim dołączył do TAI, był dziennikarzem i wydawcą w TVP3 Kielce, Radiu PIN i Radiu Plus Kielce. Ponadto pracował w działach prasowych Starostwa Powiatowego w Kielcach i Urzędu Gminy w Miedzianej Górze.

Rok 2020 zakończył się dla Telewizji Polskiej zyskiem w wysokości 198 mln zł, z tego 9 mln zł publiczny nadawca przeznaczył na nagrody z zysku. Przychody ze środków publicznych (abonamentu i rekompensaty) wyniosły ponad 2 mld zł - wynika ze sprawozdania przekazanego na początku roku Radzie Mediów Narodowych.

Przychody publicznej telewizji wyniosły w sumie 3,036 mld zł (to więcej o 330 mln w stosunku do 2019 roku). TVP zanotowała też zanotowała 740 mln zł przychodów z reklam i sponsoringu, co było wynikiem mniejszym o 12 proc. w stosunku do 2019 roku, a w porównaniu do 2018 – o ponad 18 proc.
 

 

Dołącz do dyskusji: Rafał Wolski szefem redakcji w TVP3 Warszawa

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Lol
Kiedyś o takich mówiło się: mierny, bierny ale wierny. Teraz to częściej o grawerunku na sztyletach. Ale to ten sam rodzaj ludzi. Stanowisko się skończy, wstyd pozostanie
odpowiedź
User
Roch
Kiedyś o takich mówiło się: mierny, bierny ale wierny. Teraz to częściej o grawerunku na sztyletach. Ale to ten sam rodzaj ludzi. Stanowisko się skończy, wstyd pozostanie


Kiedyś o takich jak ty mówiło się kretyn. I w sumie wciąż się tak mówi.
odpowiedź
User
Theor
Dużo ciepła od niego bije… if you know what i mean. Co jeszcze bardziej mnie dziwi… jak on spi w nocy.
odpowiedź