SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Raiffeisen Premium Banking - konto Premium pełne korzyści (artykuł sponsorowany)

Raiffeisen Premium Banking – nowa marka na polskim rynku – stworzona została z myślą o Klientach ceniących sobie kompleksową i przejrzystą ofertę usług bankowych oraz profesjonalną pomoc osobistego doradcy finansowego.

Raiffeisen Premium Banking - konto Premium pełne korzyści (artykuł sponsorowany)

Bezpłatne konto osobiste, a wraz z nim pakiet atrakcyjnych, unikalnych usług – oto, jak przedstawia się w skrócie oferta Raiffeisen Premium Banking, już okrzyknięta przez media jako "najbardziej innowacyjna oferta kont osobistych tej jesieni".

Konto Premium w ramach Raiffeisen Premium Banking zapewnia m.in.:

1. bezpłatne wypłaty z bankomatów nie tylko na terenie Polski, ale na całym świecie.

2. unikatową kartę debetową MasterCard Class&Club z technologią bezstykową  PayPassTM . Właściciel karty automatycznie dołącza do Programu Partnerskiego Class&Club i korzysta z atrakcyjnych promocji, ofert specjalnych oraz stałych zniżek na zakupy u prestiżowych Partnerów Programu, których pełna lista znajduje się na stronie classandclub.pl.3. bezpłatne korzystanie z elektronicznych kanałów obsługi, czyli m.in. dostępu do konta przez Internet (dzięki systemowi Raiffeisen on-line). Co więcej – niemal wszystkich operacji bankowych będzie można dokonać za pośrednictwem telefonu komórkowego. Wystarczy zainstalować nowoczesną aplikację Mobilny Bank, która jest nie tylko wygodniejsza, ale przede wszystkim znacznie bezpieczniejsza od klasycznych sposobów dostępu do konta przez internetową przeglądarkę telefonu.

4. bezpłatne konto lokacyjne, a także nieoprocentowany limit zadłużenia na koncie osobistym do 1 000 zł i dla kwoty w przedziale od 40 000 do 60 000 zł.

5. szeroki pakiet usług assistance i concierge, kiedyś przypisanych do bankowości dla najbogatszych. Teraz zorganizowaniem np. wyjazdu zagranicznego czy zaaranżowania niezwykłego spotkania dla znajomych zajmie się bankowy asystent. W R-Concierge pośrednictwo Banku jest darmowe, płaci się jedynie za świadczoną usługę, natomiast R-Assistance obejmuje usługi techniczne dokonywane w domu Klienta, medyczne i samochodowe.

6. możliwość bezpośredniego dostępu do rynku walutowego poprzez internetową platformę R-Dealer. Dzięki niej można wymieniać waluty bez konieczności odwiedzania kantoru czy oddziału Banku, a jedynie korzystając z dowolnego komputera na świecie podłączonego do Internetu.

By dowiedzieć się więcej i dołączyć do grona wyjątkowych Klientów marki, wystarczy wejść na raiffeisen.pl, zadzwonić pod nr 801 602 801* lub odwiedzić najbliższy oddział Raiffeisen Bank
Polska S.A. – w każdej placówce wydzielona jest specjalna, kameralna przestrzeń dla Klientów Raiffeisen Premium Banking.

Przekrocz granicę pomiędzy dobrym a doskonałym i ciesz się korzyściami konta Premium!

*Koszt połączenia według taryfy operatora.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Raiffeisen Premium Banking - konto Premium pełne korzyści (artykuł sponsorowany)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl