SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rani Raad globalnym szefem działalności komercyjnej CNN Worldwide

CNN Worldwide centralizuje zarządzanie swoją działalnością komercyjną. Na nowo powstałe stanowisko prezesa CNN Commercial awansował Rani Raad. Będzie odpowiadał za nawiązywanie kontaktów biznesowych oraz poprawienie jakości współpracy z partnerami na całym świecie.

Rani RaadArticle

CNN wdraża zintegrowane podejście do oceny potrzeb rynku i współpracy z partnerami. Aby to osiągnąć, powołano Rani Raada na szefa CNN International Commercial.

Jak podaje CNN - będzie on ściśle współpracował z działem sales and international w Warner Media w zakresie działalności reklamowej i dystrybucyjnej, a także ma prowadzić międzynarodowy biznes poprzez CNN International Commercial. Raad będzie czuwał również nad optymalizacją bezpośrednich przychodów CNN Worldwide i maksymalizował komercyjny potencjał rozwoju nowych produktów.

Rani Raad bezpośrednio podlega Jeffowi Zuckerowi, który jest szefem newsów i sportu w Warner Media oraz prezesem CNN Worldwide.

- To idealny czas na to, aby platformy CNN Worldwide generowały dla nas bardziej strategiczne przychody. Jestem pewien, że poprzez zaangażowanie Raniego i odpowiednie dostosowanie jego zespołu do reszty organizacji CNN, możemy pracować jeszcze efektywniej. Ta zmiana z pewnością stworzy też nowe możliwości współpracy z naszymi klientami na całym świecie - skomentował Jeff Zucker.

- Nigdy dotąd nie widziałem, żeby stacja CNN była tak znacząca i wpływowa - zarówno w USA, jak i na arenie międzynarodowej. Okres zmian strukturalnych na rynku mediów, zwiększone zapotrzebowanie na sprawdzone wiadomości, a także wpływ COVID-19 na gospodarkę zasadniczo zmieniają sposób, w jaki powinniśmy współpracować z naszymi partnerami. Mając na uwadze wysoką jakość naszej marki, zaawansowane rozwiązania, a także ogólnoświatowy zasięg stacji, ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej wydaje się umożliwienie naszym partnerom - gdziekolwiek się oni znajdują - większego i szybszego dostępu do pełnego zestawu usług CNN - powiedział Rani Raad.

Raad pracuje w CNN od 22 lat. Karierę w firmie rozpoczął w Nowym Jorku. W 2013 roku, w ramach uruchomienia CNN International Commercial (CNNIC), połączył wszystkie obszary współpracy komercyjnej CNN poza Stanami Zjednoczonymi, obejmujące reklamę, patronaty, sprzedaż i licencjonowanie treści, reklamę zewnętrzną, marketing, a także dział ds. widowni i danych. Od tego czasu Rani Raad jako prezes CNNIC rozwinął działalność stacji, wprowadzając międzyplatformowe rozwiązania oraz strategię opartą na danych.

-
-
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rani Raad globalnym szefem działalności komercyjnej CNN Worldwide

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl