SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVP Seriale bezkonkurencyjne w segmencie stacji filmowo-serialowych w maju

W maju br. pozycję niekwestionowanego lidera oglądalności wśród stacji filmowo-serialowych zajęły TVP Seriale. Największym wzrostem w zestawieniu pochwalić się mógł Paramount Channel HD, a liderem spadków ex aequo były FOX Comedy i AXN Spin.

Udział kanału TVP Seriale w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w maju 2017 roku względem analogicznego okresu rok wcześniej zwiększył się o 12,75 proc. i ukształtował się na poziomie 1,68 proc. - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez Havas Media Group.

Drugie miejsce zajęła naziemna Stopklatka TV. W analizowanym okresie jej wynik wyniósł 0,91 proc., po spadku o 13,33 proc.

Na podium znalazł się jeszcze Polsat Film, którego udział uplasował się na poziomie 0,54 proc. (bez zmian).

Najwięcej zyskał kanał Paramount Channel HD, który awansował z miejsca 29. na 13. Jego udział zwiększył się o 260 proc. do 0,18 proc.

Z kolei najwięcej ex aequo straciły kanały FOX Comedy i AXN Spin, których wyniki zmalały o połowę (do odpowiednio 0,03 proc. i 0,02 proc. udziału).

W grupie komercyjnej 16-49 w maju br. pozycję lidera oglądalności także zajęły TVP Seriale z udziałem na poziomie 1,95 proc., po wzroście o 18,18 proc.

Druga lokata też należała do stacji Stopklatka TV (0,91 proc. udziału; spadek o 17,27 proc.). Na podium znalazł się jeszcze Polsat Film (0,86 proc.; do góry o 2,38 proc.).

Największym wzrostem udziału, wynoszącym 340 proc. do 0,22 proc., też pochwalić się mógł Paramount Channel HD. Z kolei najwięcej w tym ujęciu stracił Universal Channel - było to 44,44 proc. do 0,10 proc. udziału.


Dołącz do dyskusji: TVP Seriale bezkonkurencyjne w segmencie stacji filmowo-serialowych w maju

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl