SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Raper Mata gościem programu „Autentyczni” w TVN

Raper Mata, czyli Michał Matczak, będzie gościem trzeciego odcinka programu „Autentyczni”, który TVN pokaże pod koniec lutego br. Podczas nagrania odcinka Mata zdecydował się podzielić informacją, że sam jest osobą w spektrum autyzmu.

„Autentyczni” to polska wersja francuskiego formatu „The A Talks”, który został stworzony przez Oliviera Nakache oraz Erica Toledano.W programie 50 osób w spektrum autyzmu próbuje swoich sił w roli dziennikarzy - wspólnie biorą udział w rozmowie z zaproszonym gościem. Sam wywiad jest poprzedzony odpowiednim przygotowaniem. Rolę moderatora pełni Maciej Stuhr.

TVN 1 i 2 listopada ub.r. pokazał pierwsze dwa odcinki „Autentycznych”. Na pytania odpowiadali w nich Robert Makłowicz i Natalia Kukulska. Trzeci odcinek nadany zostanie w stacji w niedzielę 25 lutego br. o godz. 20.00, czyli tuż przed startem wiosennej oferty TVN. Jego gościem będzie 23-letni Mata, czyli Michał Matczak, który zasłynął swoim kontrowersyjnym utworem „Patointeligencja” i bardzo szybko stał się głosem młodego pokolenia. 

Mata nie udziela wywiadów telewizyjnych

Komunikację ze swoimi odbiorcami Mata prowadzi bezpośrednio poprzez własne social media, unikając wywiadów w mediach. Dla programu „Autentyczni” zrobił wyjątek. - Charakter rozmowy, założenia programu, rozmówcy w spektrum autyzmu, którzy wcielą się w rolę dziennikarzy oraz cel, jaki przyświeca temu projektowi, to wszystko zachęciło artystę do wzięcia w nim udziału. Dzięki jego zaangażowaniu, temat autyzmu ma szansę dotrzeć do wielu młodych ludzi - informuje w komunikacie stacja TVN.

Stacja od początku planowała, że program “Autentyczni” będzie nadawany co jakiś czas, jako wydarzenie specjalne. - We Francji pierwsze odcinki były eventami telewizyjnymi. Okazało się, że program zdobył ogromną popularność - mówiła Wirtualnemedia.pl październiku ub.r. Lidia Kazen, dyrektorka TVN. - To nie jest format, który moglibyśmy emitować np. co piątek o godz. 20, bo wtedy widzowie oczekują innych emocji - dodała. 

Średnia widownia dwóch pierwszych odcinków „Autentycznych” wyniosła 1,22 mln osób. Przełożyło się to na 9,02 proc. udziału stacji w rynku wśród wszystkich widzów, 11,18 proc. w grupie 16-49 i 10,48 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsena. W czasie nadawania programu TVN był liderem rynku. 

Dołącz do dyskusji: Raper Mata gościem programu „Autentyczni” w TVN

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Hmm
Maciuś czekamy z niecierpliwością na tatusia, który opowie o swoich alkoholowych wybrykach za kierownicą. Oj, będzie autentyczny polew ze starego szczura.
odpowiedź
User
druid
Fajnie, koleś w sumie nie udziela wywiadów, więc może być ciekawie.
odpowiedź
User
wiesia
Obawiam się ,że pytania mogą być mądrzejsze niż odpowiedzi " gościa "
odpowiedź