SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Redge Technologies wprowadza platformę streamingową dla branży wydawniczej

Firma Redge Technologies wprowadza do oferty usługę streamingu wideo Redge Media for Books skierowaną do wydawców książek.

Article

Redge Media for Books pozwala rozszerzyć lekturę książki o materiał wideo. Dzięki usłudze czytelnik trafia prosto do wybranego filmu po użyciu kodu QR dostarczanym w wydrukowanym materiale. Filmy są zagregowane w portalu wideo wydawcy, bezpośrednio bądź jako odniesienia do serwisów zewnętrznych.

Platforma umożliwia różne modele monetyzacji: transakcyjny, subskrypcyjny i reklamowy, wydawca może też pobierać opłatę od operatora usługi zewnętrznej za odniesienie do niej.

- Żyjemy w czasach wszechobecnych ekranów. Wydawca, który pragnie pozostać konkurencyjny na rynku, musi sprostać tym realiom. W odpowiedzi przedstawiamy platformę streamingu wideo, która uzupełnia pozycje wydawnicze o wysokiej jakości treści wideo umieszczone w bezpiecznym środowisku - komentuje Jan Frelek, członek zarządu Redge Technologies.

- Nasza propozycja realizuje podejście UX 3.0 optymalizujące UX wideo w różnych obszarach życia takich jak wiadomości, sport, teatry i spektakle czy dla książek, jak właśnie przedstawiliśmy - dodaje.

Redge Media for Books jest skierowany przede wszystkim do wydawców podręczników szkolnych, literatury pięknej i literatury faktu.

Firma Redge Technologies, działająca od pięciu lat, jej sztandardowym rozwiązaniem jest Redge Media - platforma OTT dostępna w modelach PaaS i on-premise.

Dołącz do dyskusji: Redge Technologies wprowadza platformę streamingową dla branży wydawniczej

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
pilos
co to za kretyńska nazwa for books? For literature już jak co. Chyba tam mają mistrzów od marketingu w tej firmie jak takie perełki wymyślają
odpowiedź