SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Reflex Logistics Solutions klientem Ogilvy PR Polska

Reflex Logistics Solutions, należąca do Hardis Group marka oprogramowania do obsługi logistycznej w magazynach, zakładach produkcyjnych i punktach sprzedaży, wybiera agencję doradztwa komunikacyjnego Ogilvy PR Polska (wcześniej Cohn & Wolfe Poland) do współpracy w zakresie komunikacji B2B.

Do zadań agencji należy opracowanie strategii komunikacji w Polsce, doradztwo oraz prowadzenie biura prasowego. Współpraca rozpoczyna się z początkiem kwietnia i jest związana z umacnianiem pozycji marki na polskim rynku.

Ogilvy PR Polska z nowym klientem

– Wybór Polski jako kluczowego dla nas rynku wynika z silnej dynamiki gospodarczej kraju, jego strategicznej i stabilnej pozycji w Europie oraz wiodącej pozycji w dziedzinie logistyki. Od wielu lat na tym rynku współpracujemy z największymi międzynarodowymi dostawcami usług logistycznych, takimi jak FM Logistic. Cieszę się, że dalszy rozwój naszej marki Reflex Logistics Solutions będzie wspierać w zakresie komunikacji doświadczony partner, który doskonale orientuje się w zagadnieniach interesującego dla nas sektora – powiedział Jarosław Dąbrowski, dyrektor sprzedaży Hardis Group w Polsce.

Za współpracę z klientem odpowiada zespół kierowany przez Izabelę Wejcht, head of corporate communications w Ogilvy PR Polska.

Klient został pozyskany w drodze rekomendacji, a agencja już wcześniej realizowała projekty dla globalnego zespołu Hardis Group i marki Reflex Logistics Solutions.

Agencja Ogilvy PR Polska działa na polskim rynku od kwietnia br. Powstała z połączenia Cohn & Wolfe Polska oraz części Ogilvy Polska (zespół brand PR oraz influencer marketingu)

Dołącz do dyskusji: Reflex Logistics Solutions klientem Ogilvy PR Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl