SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wypowiedz swoje świąteczne życzenie i spełnij je z Twisto (wideo)

„Życzenia nie zaczekają, Twisto tak” to hasło kampanii marketingowej, która promuje płatności odroczone Twisto. Koncept kampanii powstał w zespole Twisto.

Article

Głównym elementem promocji jest wideo, które zachęca do spełniania swoich świątecznych życzeń razem z Twisto i płatność za nie dopiero po Świętach. Kampania prowadzona jest w internecie. Obejmuje emisję animacji świątecznej na YouTube, reklamę na Spotify, współpracę z influencerami, a także inne działania digital.

Na kampanię składa się m.in. 30-sekundowe video świąteczne, którego punktem głównym jest kula śnieżna. Pojawiają się w niej różne propozycje prezentów – w zależności od tego, dla kogo mają być przeznaczone: dla kobiety, mężczyzny czy też dziecka. Kula pokazuje to, o czym dana osoba marzy. Głównym przekazem spotu jest to, że z Twisto świąteczne życzenia możemy zrealizować już teraz, a zapłacić za nie za 60 dni, bez żadnych dodatkowych kosztów.

„Życzenia nie zaczekają, Twisto tak”

Wideo jest częścią kampanii marketingowej „Życzenia nie zaczekają, Twisto tak”, która promuje płatności odroczone Twisto, jako sposób na opłacenie świątecznych wydatków. W jej ramach prowadzona jest promocja „Kup teraz, zapłać za 60 dni”. Aby z niej skorzystać, należy zrobić zakupy z Twisto w wybranych sklepach, m.in. w: Hebe, Go Sport, W Kruk, Ochnik czy Tania książka, a zapłacić za nie dopiero w nowym roku.

Kampania jest realizowana w Polsce i Czechach i potrwa do 23 grudnia 2021 r. Obejmuje m.in. emisję spotu na YouTube, reklamę na Spotify, działania performance i digital, w tym aktywności w social mediach oraz współpracę z influencerami.

Koncept kampanii powstał in-house. Działania digitalowe w Polsce poprowadzi agencja Sales&More.

Dołącz do dyskusji: Wypowiedz swoje świąteczne życzenie i spełnij je z Twisto (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl