SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

IPG Mediabrands ma umowę reklamową z Amazon Prime Video

Amazon Ads i IPG Mediabrands (w Polsce należą do niej takie agencje, jak UM, Initiative) zawarły trzyletnią umowę, która ma pomóc reklamodawcom w dotarciu do odbiorców za pośrednictwem reklam w serwisie Prime Video. Akcja zostanie uruchomiona na platformie streamingowej Amazonu na początku 2024 roku.

We wrześniu Amazon ogłosił, że jego platformy Prime Video będą teraz wyposażone w opcję obsługi reklam – z ograniczoną liczbą spotów telewizyjnych.

IPG Mediabrands, oddział Interpublic Group zajmujący się zakupem mediów, jest pierwszym holdingiem medialnym, który współpracuje z Amazon Ads w zakresie oferty Prime Video. Marki agencji medialnych IPG – UM, Initiative i Mediahub – zyskają „możliwość pierwszego spojrzenia” na korzystanie z nowych formatów reklam i sponsorowania treści w każdym regionie.

Ponadto reklamodawcy-klienci IPG będą mieli dostęp do własnych danych Amazona dotyczących zakupów i rozrywki, co pomoże im w tworzeniu ukierunkowanych reklam dla widzów Prime Video.

IPG Mediabrands twierdzi, że transakcja pomoże jej „klientom dotrzeć do konsumentów na poziomie kategorii w kompleksowy i skalowalny sposób – od kultury i treści po handel i możliwości zakupów”.

Reklamy wideo IPG-Prime będą dostępne w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Kanadzie od 2024 r., a pod koniec przyszłego roku we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Meksyku i Australii.

##NEWS  https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/prime-video-reklamy-koszt-uslugi-czy-warto-korzystac ##

We wrześniu firma podała, że ​​nie planuje podwyżki obecnych cen członkostwa Prime w 2024 roku.

Prime Video jest częścią pakietu Amazon Prime. Widzowie platformy w USA, którzy chcą oglądać bez reklam, mogą płacić 3 dolary miesięcznie.

Abonament za 49 zł rocznie

Subskrypcja Amazon Prime Video kosztuje 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie. Na razie firma nie podwyższała opłat abonamentowych, chociaż na podobny ruch zdecydowała się w innych krajach europejskich. W ofercie platformy są seriale, filmy i programy. Niektóre treści można oglądać w jakości 4K.  Od kwietnia Amazon Prime Video rozwija w Polsce ofertę dodatkowych pakietów w ramach Prime Video Channels. W maju platforma zaoferowała także wypożyczalnię wideo.

W Prime Video Channels są dostępne dodatkowo płatne pakiety wideo na żądanie: FilmBox (19,99 zł miesięcznie, 14 dni próby), Dobre, bo polskie (7,99 zł miesięcznie, 7 dni próby), Film Total (7,99 zł miesięcznie, 7 dni próby), MGM (16,99 zł, 14 dni próby), Stingray Karaoke (10 zł, 7 dni próby), Ello Concerts by Stingray (10 zł, 7 dni próby), OUTtv (10 zł, 7 dni próby), Hayu (19,99 zł, 7 dni próby), Pash (14,99 zł, 14 dni próby), a od niedawna także History Play (7,99 zł, 14 dni próby) oraz Crime+Investigation Play (7,99 zł, 14 dni próby).

Dołącz do dyskusji: IPG Mediabrands ma umowę reklamową z Amazon Prime Video

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl