SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

1,64 mln zł z "Reklamy Dzieciom" w TVP, akcję wsparło 15 reklamodawców

Dochód z emisji specjalnego bloku reklamowego “Reklama Dzieciom” wyemitowanego 25 i 26 grudnia 2023 r. w TVP1 tuż po “Wiadomościach” wyniósł 1,64 mln zł. Akcję wsparło 15 reklamodawców, m.in. Alior Bank, Lidl, Tymbark, Mlekpol. 

Telewizja Polska organizuje akcję charytatywną „Reklama dzieciom” od 1993 roku. 

Przez 30 lat trwania akcji „Reklama dzieciom” publiczny nadawca zebrał ponad 33 mln zł. 

W spocie promocyjnym ostatniej, 31. odsłony akcji wystąpili m.in.: Halina Frąckowiak, Marek Piekarczyk, Maja Krzyżewska i Jan Górka. 

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/31-edycja-reklamy-dzieciom-w-tvp1-emisja-dwukrotnie-w-boze-narodzenie-po-wiadomosciach ##

Akcję wsparło 15. reklamodawców, w tym m.in.: Mlekpol, Lidl, Alior Bank, Sky Showtime, Oponeo, Media Expert, Prime Video, PKO Bank Polski, Goplana, Winiary, Lubella, Nurofen, Vigantol, Orlen czy Tymbark.

Dochód ze specjalnego bloku reklamowego wyemitowanego w ostatnie Boże Narodzenie w TVP1 wyniósł 1,64 mln zł (w ub.r. było to 1,62 mln zł).

Zostanie on podzielony zostanie między instytucje i organizacje, które zostaną wybrane przez komisję ds. darowizn TVP spośród zgłoszeń, które należało składać do 31 grudnia 2023 r. Pieniądze trafią do najbardziej potrzebujących dzieci – podopiecznych stowarzyszeń, fundacji, zespołów szkół specjalnych, specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych, domów dziecka czy szkół z oddziałami integracyjnymi.

- Ogromnie cieszy mnie fakt, że ,,Reklama Dzieciom” wpisała się w kalendarz działań charytatywnych naszych reklamodawców, tym bardziej, że często sami prowadzą własne tego typu akcje. Po raz kolejny wspólnie pokazaliśmy, że wciąż potrafimy i chcemy dzielić się z tymi, którzy najbardziej tego potrzebują. Dzięki nieocenionemu wsparciu naszych partnerów biznesowych dochód z tegorocznej akcji charytatywnej jest wyższy niż w ostatnich trzech latach. Jest to dla nas dowód na to, że od 31 lat nasi reklamodawcy są niezawodnymi parterami w tak ważnych dla nas działaniach charytatywnych - komentuje Ewelina Czuba, dyrektor Biura Reklamy TVP.

 

Dołącz do dyskusji: 1,64 mln zł z "Reklamy Dzieciom" w TVP, akcję wsparło 15 reklamodawców

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
wedew
oczywiście wybranych z partyjnego klucza
0 1
odpowiedź