SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

O ponad 5 proc. drożeją reklamy w stacjach radiowych Agory i Grupy Radiowej Time

Od 4 października zdrożeją średnio o ponad 5 proc. reklamy w stacjach należących do Grupy Radiowej Agory oraz Grupy Radiowej Time. Nadawcy tłumaczą podwyżki rosnącym popytem na reklamę radiową.

4 października br. zmieni się cennik oferty Agora Sieć (Grupa Radiowa Agory), obsługiwanej przez brokera Tandem Media.

Po zmianie ceny reklam nadawanych na antenach sieci radiowych Agory będą wyższe średnio o ponad 5 proc.  (w dni powszednie, w godz. 6:00-20:00).

Najdroższym pasmem w cenniku Agora Sieć będzie piątkowy poranek (godz. 7:00-10:00), zaś najmniej klienci zapłacą za promocję w wieczornym paśmie w poniedziałki i wtorki (godz. 19:00-20:00).

Jednocześnie zmieni się cena oferty łączonej Drapacz Chmur - wzrośnie średnio o 5,6 proc. (w dni powszednie, w godz. 6:00-20:00).

Analogicznie do oferty Agora Sieć, najwięcej za promocję klienci zapłacą w przypadku piątkowych bloków reklamowych o poranku, a najmniej - wieczorem w poniedziałki i wtorki.

- Zmiana cennika oferty Agora Sieć związana jest z coraz większym popytem na reklamę radiową - od czerwca 2020 roku, z wyjątkiem kwietnia 2021, obserwujemy rosnące zainteresowanie promocją w radiu, a zwłaszcza produktami wysokozasięgowymi. Jednocześnie przygotowujemy się na czwarty kwartał roku, który zwykle jest okresem o największej zajętości bloków reklamowych - wyjaśnia portalowi Wirtualnemedia.pl Maciej Moszczyński, dyrektor zarządzający Tandem Media (brokera Grupy Radiowej Agory).

Więcej zapłacą też reklamodawcy Grupy Radiowej Time, do której należy m.in. sieć Radia Eska. Ceny reklam w sieci Radia Eska zdrożeją o 5,6 proc., w VOX FM - o 4,4 proc., a w pakiecie Total Time, która obejmuje wszystkie stacje należące do Grupy - o 5,6 proc.

Przypomnijmy, że od września podrożały też spoty w stacjach należących do Grupy RMF: RMF FM, RMF Classic i RMF Maxx - średnio o 6 proc.

Dołącz do dyskusji: O ponad 5 proc. drożeją reklamy w stacjach radiowych Agory i Grupy Radiowej Time

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
zofia
a o ile wzrosły płace? a nie czekaj.
odpowiedź