SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rekord oglądalności pobity

W niedzielę kiedy to Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz XIII, to niekwestionowany rekord oglądalności witryny Fundacji

Jak pokazały wyniki badania gemiusTraffic, 9 stycznia 2005 roku serwis odwiedziło ponad 271 tys. unikalnych użytkowników. Niesamowity jest równocześnie wynik dotyczący liczby wykonanych na stronie odsłon - ponad 6 milionów odsłon jednego dnia! Należy przyznać, że o takim wyniku w skali miesiąca marzy niejeden polski wortal. Wyniku można więc pozazdrościć. Z pewnością wpływ na ten stan rzeczy miała silna promocja witryny, prowadzona w telewizji i radio. Internet był podstawowym kanałem komunikacji w trakcie imprezy - spędzając czas na witrynie internauta wiedział na bieżąco, jak akcja przebiega w Polsce i za granicą. I tak średnio, każdy użytkownik na wirtualne uczestnictwo w Finale poświęcił prawie 10 min. Co ciekawe, całkowity czas spędzony na wszystkich sekcjach strony w dniu wczorajszym wynosi 1809 dni, co oznacza kilkusetkrotny wzrost w stosunku do dni "powszednich". Najwiekszą oglądalność, mierzoną liczbą unikalnych użytkowników, odnotowano w części witryny Aukcje. Z możliwością zapoznania się z przedmiotami wystawionymi do licytacji zapoznało się 180 582 unikalnych użytkowników. 

Gemius wskazuje, że ponad 14 tys. użytkowników z witryną www.wosp.org.pl połączyło się z zagranicy, przy czym największy odsetek - nieco ponad 50 proc. - stanowili łączący się z Europy (bez Polski), a prawie 30 proc. z Ameryki Północnej. Wśród internautów łączących się z Polski największą 20,1 proc. grupę stanowili użytkownicy z Mazowsza i ze Śląska (14,4 proc.).

XIII Finał odbija się nadal echem wśród internatuów - popularność witryny w dniu dzisiejszym już znacznie spadła, jednak jest wyższa niż ta rejestrowana w dniach poprzedzających to wielkie wydarzenie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rekord oglądalności pobity

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl